Přípravky FC Slovácko na Třebíč open

pondělí, 24.08.2020 08:12
Přípravky FC Slovácko na Třebíč open
IMG-20200815-WA0013.jpg

Přípravky FC Slovácko o víkendu nezahálely a zúčastnily se turnaje Třebíč Open.

U10 se na Třebíč open rozjížděla pomalu a obsadila 6. a 7. místo

Svěřenci trenéra Vargy se v kvalitně obsazeném turnaji neztratili a vinou pomalejšího rozjezdu se prokousali pouze do stříbrné skupiny.

V této skupině obsadili první a druhou příčku, proto pomalejší start mrzel.

„Zúčastnili jsme se početně dobře obsazeného turnaje.Oběma týmům se nepodařil start do turnaje, když jsme ztratili s týmy, které se umístily na stupních vítězů. Ve stříbrné skupině jsme všechna utkání zvládli herně i výsledkově a celou skupinu vyhráli. Kluci zaslouží za prezentaci na turnaji pochvalu,“ ohodnotil vystoupení na turnaji trenér Jan Varga.

U9 se na Třebíč open příliš nevedlo

Kategorie U9 byla v Třebíči obsazena většinou ligovými týmy a Slovácko zde bylo zastoupeno hned dvěma týmy. Možná i proto, že se síly rozdělily do dvou týmů, se našim klukům v turnaji nevedlo dle představ.

„Kluci viděli reálnou úroveň hry ostatních ligových týmů. Pozitivem je, že si to mohli vyzkoušet všichni hráči týmu a viděli své nedostatky. Odehráli jsme hodně minut s dobrými týmy. Doufejme, že se aspoň část hráčů z turnaje poučí a začne na sobě ještě usilovněji pracovat. Výsledek odpovídá realitě a je odrazem práce hráčů v tréninku“ řekl trenér kategorie U9 Jan Ondra.

U8 na Třebíč open po delší tobě opět v zápasovém rytmu

Velkou porci zápasových minut po delší době odehrál ročník 2013. Na Třebíč open kluky čekalo 150 minut hry, pro některé hráče to byl první velký turnaj. Na turnaji se nehrálo na výsledky, největším oceněním byla radost ze hry pro všechny účastníky.

„Na turnaj odjeli všichni hráči, kteří byli k dispozici a pro některé to bylo první seznámení s fotbalovými zápasy. Proto byly vidět velké rozdíly mezi jednotlivými hráči i týmy. Pro nás bylo důležité, že si všichni kluci zahráli a vyzkoušeli fotbalové utkání,“ prohlásil po turnaji trenér U8 Marek Bína.

U7 a její první seznámení s fotbalovými zápasy

Také kategorie U7 startovala na Třebíč open – její turnaj se odehrál na hřišti ve Velkém Meziříčí. Pro všechny naše hráče to byla první fotbalová akce v rámci FC Slovácko. Trenér Pavel Černý po této akci řekl: „Kluci poprvé v životě zažili fotbalový turnaj, ale i tak jsme si s tím poradili dobře. Bylo poznat, že některé týmy již pár zápasů zažily a jsou o kousek dál, ale i tak jsme odehráli se všemi vyrovnané partie. Pro nás to bylo takové lehké seznámení s fotbalem.“


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:57
> všechna videa
FANSHOP
Tepláky Puma tmavě modré

Tepláky Puma tmavě modré
1890 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Hrnek Slovácko logo pruhy

Hrnek Slovácko logo pruhy
190 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Kadlec: Je za tím dřina celého týmu včera, 13:35
Michal Kadlec: Je za tím dřina celého týmu

V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů pondělí, 25.01.2021 08:21
V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů

Kliment: Jsme tady jedna velká parta neděle, 24.01.2021 09:49
Kliment: Jsme tady jedna velká parta

Liga žen dostala zelenou neděle, 24.01.2021 09:00
Liga žen dostala zelenou

VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians sobota, 23.01.2021 20:53
VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace