Vitásek - Prajza (46. banasik), Pilka (46. Chynovacký), Břečka, Kubáň (46. Machač) - Trajtel, Michna, Liolič (46. Groulík), Civič, Hanák - Tesař (46. Janečka)

FK Vyškov - 1.FC Slovácko (B + jun.) 1:3 (1:1)

Branky  FCS: Tesař, Fojtášek, Janečka (pen.)

Sestava 1.FCS: Vitásek - Prajza, Pilka (46. Chynoradský), Břečka, Kubáň (46. Machač) - Fojtášek (46. Pablo), Trajtel, Ťok, Lolic (46. Groulik) - Tesař (65. Janečka), Janečka (46. Hanák)

1.FC Slovácko (B + jun.) TVD Slavičín 3:1 (1:1)

Sestava 1.FCS: Vitásek – Kubáň, Pilka (46. Chynoradský), Fernando (65. Břečka), Civič – Hanák (46. Groulík), Lolic, Ťok (46. Trtajtel), Jose – Tesař (46. Machač), Janečka (70. Tesař)

1.FC Slovácko (jun.) MFK Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
Branky 1.FCS:
Ťok, Bartoš

Sestava 1.FCS: Fryšták – Holík, Pilka (46. Banasik), Břečka (55. Chynoradský), Machač – Groulík (70. Slaný), Bartoš, Ťok (70. Tesař), Trajtel – Rusňák (46. Hanák), Tesař (46. Janečka)

Slovácko šlo v prvním poločase do vedení díky trefě Tomáše Ťoka, který se do míče opřel z hranice pětadvaceti metrů a nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0.

Ve druhém poločase se sice podařilo hostům z přímého kopu vyrovnat, ale vítězství si nakonec připsali domácí hráči, když se střelou ze střední vzdálenosti prosadil Bartoš – 2:1.

SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko B 6:1 (4:1)
Branka 1.FCS: traitel

Sestava Slovácka: Fryšták – Banasík (65. Trajtel), Pilka (46. Bucala), Břečka, Macháč - Hanák (46. Groulik), Bartoš, Ťok, Tritel (46. Michna) - Tesař, Janečka

V týdnu rezervní tým prohrálo ve Znojmě 1:6 a stejným výsledkem skončilo i dnešní utkání juniorského týmu s ligovým týmem olomoucké sigmy.

Jedinou branku Slovácka zaznamenal Traitel, který sice v 16. minutě otevřel skóre utkání, ale pak již úřadovali jen domácí, kteří mladému slováckému mužstvu nastříleli šest branek.