Přípravné zápasy žen před ligou

pátek, 27. 2. 2009 01:25
1.FC Slovácko – Jiskra Staré Město dorost 2 : 4 ( 2:2 )

Sestava : Malíková – Hýlová, Vlasatíková, Marcoňová, Polášková- Sedláčková, Cvernová, Danielová, Bačová – Dudová, Skupinová střídaly: Helekalová, Jankůjová, Šicová

Druhý přípravný zápas proti dorostencům dopadl lépe než ten před týdnem. Holky držely se soupeřem krok a hlavně v prvním poločase byly aktivnější. Hýřily pohybem, dobře kombinovaly a často střílely. Po změně stran a prostřídání měli více ze hry kluci, kteří dokázali proměnit dva přímé kopy. Obě naše branky dala Danielová, první dorážkou prudké střely Cvernové, druhou po pěkné kombinaci tvrdou ranou asi z 12 metrů.

1.FC Slovácko – 1.HFK Olomouc st.žáci „B“ 6 : 2 ( 4:0 )

Sestava : Bednaříková ( 41. Malíková ) – Polášková, Marcoňová, Blažková, Soukeníková – Jankůjová, Cahynová, Jačisková, Dudová – Skupinová, Zderčíková Střídaly: Helekalová, Šicová, Barcůchová, Hráčková, Kovářová, Lečbychová

Ve třetím zápase proti klukům se holky dočkaly prvního vítězství. Nutno dodat, že žáci byli menší než předcházející dorostenečtí soupeři. Náš tým je hlavně v první půli, když bylo v sestavě šest holek z áčka, jasně přehrával. Holky se tentokrát vyrovnaly klukům i v rychlosti, vyhrávaly osobní souboje, dobře kombinovaly středem hřiště i po stranách a do poločasu zaslouženě vedly 4 : 0. Ve druhé půli už nehrálo pět holek z áčka, síly na hřišti se vyrovnaly, a snaživým žákům se podařilo snížit. Třikrát se trefila Skupinová ( jednou z 11m ), po jedné brance přidaly Zderčíková, Dudová a Cahynová.

1.FC Slovácko „U 19“ – DFK LÁB 7 : 2 ( 5:1) Sestava : Šubardová – Dubravská, Šicová, Blažková, Lucká – Barcůchová, Cahynová, Bartovičová, Soukeníková – Zderčíková, Kovářová střídaly: Hráčková, Novodomská

Juniorky, doplněné jen Zderčíkovou, si bez problému poradily s dalším účastníkem nejvyšší slovenské soutěže žen. Čtyři branky padly po pěkných kombinacích po stranách, tři po akcích středem hřiště. Dařilo se Zderčíkové, která se trefila čtyřikrát, po jedné brance přidaly Bartovičová, Soukeníková a Kovářová.

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32