První utkání dvojzápasu vyhrál Trenčín 2:1

úterý, 24. 1. 2012 17:42

Slovácko v rámci přípravy dnes odehrálo dvojzápas v Trenčíně s domácím týmem, který hraje slovenskou Corgoň ligu. Do prvního utkání nastoupilo mužstvo složené převážně z mladých hráčů a na hřišti měli v úvodu utkání herní převahu domácí.

První vážnější šanci zápasu však mělo Slovácko, když se před domácím gólmanem uvolnil Marián Kovář, ale ve vyložené šanci přestřelil.

Na druhé straně musel v prvním poločase několikrát zasahovat Dušan Melichárek, který Slovácko svými zákroky několikrát podržel. V závěru poločasu hráči Slovácka několikrát zahrozili, ale jak šance Lukáše, tak Kováře v síti neskončily.

Druhý poločas začalo Slovácko aktivně a v 49. minutě se po centru Jelečka prosadil Marián Kovář, který poslal Slovácko do vedení, 1:0.

Domácímu týmu se podařilo vyrovnat v 57. minutě, kdy se po brejku prosadil Morong, 1:1.

Slovácko mohlo jít do vedení po uvolnění Jelečka, ale domácí hráči jeho střelu zblokovali.

V 77. minutě to byli naopak domácí, kteří šli do vedení, když se prosadil opět Morong, který upravil na konečných 2:1, pro Trenčín.

V poslední minutě mohl srovnat skóre utkání Marián Kovář, ale na přihrávku Jelečka, před odkrytou bránu, nedosáhl.

AS Trenčín – 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
64. Došek

Sestava 1.FCS: Melichárek (46. Heča) - Jeleček, Kuncl (46. Kolínek), Mezlík (46. Malý), Mikulica - Nečas, Franta, Borusík, Palko - Kovář, Lukáš

pátek, 20. 10. 2017 01:39