První zářijový víkend přípravky

pondělí, 07.09.2020 10:45
První zářijový víkend přípravky
stadion1.jpg

První zářijový víkend v podání přípravky FC Slovácko.

FC Fastav Zlín „B“ U13 – 1. FC Slovácko U11 8:3

Branky: 39., 48. a 49. Michalčík

Sestava: Vaculík – Fábry, Gerych, Vaněk, Šuránek, Ruman, Aslani, Zlatý – Marek, Vagdal, Vaněček, Vojáček, Hrbáč, Michalčík, Pernica

V dalším kole KP mladších žáků se naše nejstarší přípravka U11 utkala na umělém povrchu ve zlínských Pasekách s béčkem Zlína.

První půlka nabídla vyrovnanou partii, ovšem své šance využívali jen domácí a tak odcházeli do šaten s tříbrankovým vedením.

V druhém poločase se gólově prosadili také hosté, konkrétně Tobiáš Michalčík, který vstřelil hattrick a přiblížil hosty k vyrovnání.

Bohužel závěr utkání patřil domácím, kteří upravili skóre na konečnou podobu.

„Dnes jsme narazili na fyzicky vyspělejšího soupeře, což se odrazilo na výsledku. Na hřišti jsme působili sice fotbalovějším dojmem, ale bylo poznat, že proti nám stojí kluci o dva roky starší a zkušenější, kteří trestali naše chyby. Někteří naši hráči takové utkání ještě nezvládnou,“ řekl po utkání trenér René Mikulica.

U10 USPOŘÁDALA TRIANGL

Na sobotní dopoledne si starší přípravka kategorie U10 naplánovala pozvat na umělou trávu do Uherského Hradiště dva soupeře – Hanáckou Slavii Kroměříž a Spartu Brno. Utkání se odehrála systémem každý s každým 2 x 30 minut. Nejprve vyzvala naše kategorie soupeře z Kroměříže a pak přišla na řadu Sparta Brno.

„Díky využití dvou hřišť současně jsme měli možnost vidět všechny hráče a dopřát jim dostatečnou minutáž. K vidění byly pěkné akce a zajímavé individuální výkony, ale také nám zápasy ukázaly, na čem je potřeba zapracovat a v čem se zdokonalit. Triangl splnil účel,“ byl po sobotním dopoledni spokojen trenér U10 Jan Varga.

U9 SE ZÚČASTNILA TURNAJE NA DOLNÍ BEČVĚ

Mladší přípravka kategorie U9 se zúčastnila turnaje na Dolní Bečvě. V tomto klání se představilo 32 týmů z ČR i Polska, které byly rozděleny do čtyř skupin po osmi. V těch se hrálo systémem každý s každým, výsledky se nezapisovaly, neboť šlo především o rozvoj individuálních dovedností jednotlivých hráčů.

Slovácko zde bylo zastoupeno dvěma týmy a formát turnaje si pochvalovalo i trenérské duo Ondra – Blažek.

„Dostali jsme možnost se zúčastnit krásného turnaje, v kterém jsme mohli mít dva týmy. Každý tým měl pouze jednoho hráče na střídání, takže měli kluci velké vytížení a vyzkoušeli si, jaké je to hrát na hranici fyzických sil,“ řekl trenér Jan Ondra.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 8 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

Polštář FCS 2019

Polštář FCS 2019
300 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Liga žen dostala zelenou před 5 hodinami
Liga žen dostala zelenou

Kliment: Jsme tady jedna velká parta před 5 hodinami
Kliment: Jsme tady jedna velká parta

VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians včera, 20:53
VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians

Slovácko loupilo v Ďolíčku včera, 17:45
Slovácko loupilo v Ďolíčku

Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi pátek, 22.01.2021 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace