Půjde Zelí dohola?

čtvrtek, 5. 11. 2009 10:37
Půjde Zelí dohola?
zelenka_kladno09.jpg
Zatím co rtuť na teploměru se sotva přehoupne přes bod mrazu, na tom fotbalovém, slováckém atakuje pomalu ale jistě bod varu. Fotbalisté Slovácka po dvou vítězných utkáních nebyli daleko od bodového zisku ani v Mladé Boleslavi, kde byli téměř hodinu lepším týmem.
Ten pravý vrchol fotbalového podzimu je však teprve před nimi. V pondělí zavítá na Slovácko pražská Sparta, která na stadionu v Uherském Hradišti uspěla jen jednou a o zápas je mezi fotbalovými příznivci obrovský zájem. Klub rozjel předprodej na Spartu hned po posledním domácím zápase s Kladnem a tento krok našel mezi příznivci odezvu.

„K dnešnímu dni je prodána více jak polovina kapacity stadionu. Kdo si bude chtít zajistit kvalitní místa, ten ať určitě využije ještě pátečního či pondělního předprodeje. V pátek budou pokladny otevřeny od 15.00 do 18.00 hodin a v den utkání, to je v pondělí, od 9.00 hodin,“ informuje všechny zájemce o tento atraktivní duel tiskový mluvčí 1.FC Slovácko Aleš Mazúrek.

Fotbalová horečka však nestoupá jen mezi fanoušky, ale také v samotné kabině. Už v úvodu týdne začaly padat první sázky. „Pokud Spartu porazíme, půjdu hned po zápase dohola,“ vytasil trumfové eso Lukáš Zelenka, který si na svých andělských loknách vždycky zakládal. Tentokrát je však dává všanc.

„Dohola jsem byl už někdy v dorostu a pak, když jsme se Spartou slavili titul, ale skalp Sparty by mně za to stál. Bude to však nesmírně těžké a já věřím, že nám zase pomohou i naši fanoušci,“ přidává Zelenka. Jeho spoluhráči hozenou rukavici velice rádi zvedli. „Spartu chceme fanoušků zabalit pod vánoční stromeček za jejich věrnost a podporu a pokud k tomu přidáme i Zelího lokny, tak to bude úplná paráda. Už se těším až bude mít Zelí skutečně hlavu jak zelí. Teď máme o motivaci víc.

Nesmíme však propadnout předzápasové euforii. Čeká nás těžká dřina. Já ale doufám, že se v pondělí večer budu shánět po strojku na vlasy,“ přidává s pokorou k silnému soupeři polínko pod kotel největší hecíř v kabině Petr Švancara.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
před 7 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
450 a 550 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko v generálce remizovalo 1:1 včera, 17:45
Slovácko v generálce remizovalo 1:1

V pondělí setkání s ředitelem klubu pátek, 13. 7. 2018 06:15
V pondělí setkání s ředitelem klubu

Se Spartakem Moskva těsná prohra 0:1 středa, 11. 7. 2018 20:05
Se Spartakem Moskva těsná prohra 0:1

Irakli na odchodu ze Slovácka středa, 11. 7. 2018 07:50
Irakli na odchodu ze Slovácka

VIDEO: Závěr přípravy je v plném proudu pondělí, 9. 7. 2018 13:16
VIDEO: Závěr přípravy je v plném proudu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace