Reakce hráčů po zápase na Bazalech

neděle, 11. 4. 2010 11:34
Reakce hráčů po zápase na Bazalech
stadion1.jpg
Michal Kordula: Sice jsme odvedli sympatický výkon, ale já se musím omluvit klukům, protože druhý gól jde na můj vrub. Minul jsem v závěru prvního poločasu jednoduchý balon a domácí z rychlého protiútoku získali vedení. Pak jsem sice přihrál Fujerikovi na gól a zase to pro nás vypadalo nadějněji. Zase jsme ale zaspali u standardky a nechali jsme tam volného hráče. Dostali jsem hloupý gól a jedeme s prázdnou. Věděli jsme, že Baník je herně velice silný a že umí výborným způsobem standardní situace. Neuwirth, Bolf, to je ve vzduchu síla. Připravovali jsme se na to. Hrůza je, že jsme z toho dostali dvě branky. Když to srovnám se zápasem v Teplicích, tak to byl úplně jiný zápas. Měli jsme hodně šancí. Švanci jim tam dělal hodně starostí. Mně se to ale špatně hodnotí, protože za chybu při druhé brance jsem na sebe hodně naštvaný.

Martin Kuncl: V lize jsem moc branek nedal, takže ten ostravský je určitě nejrychlejší.Zápas jsme tím rozjeli dobře a je škoda, že jsme to neudrželi. V týdnu jsme podobné věci nacvičovali. Zkoušeli jsme dostávat míče po rozích na zadní tyč, kde jsem měl být já. Pro nás to byla vzpruha. Jenže, když dáme vedoucí gól, tak to netrvá moc dlouho a hned inkasujeme, což nás srazí ještě více do kolen. Musíme najít příčinu a vyrovnat se s tím.

Jakub Svízela: Asi jsem odehrál lepší utkání než v Olomouci. Zase se ale prohrálo, takže spokojený být nemůžu. Měl jsem i dvě příležitosti. Při té první jsem byl ale otřesený po předchozím úderu do hlavy a špatně jsem si zpracoval míč a při té druhé jsem sklepl míč Kordulovi a nabíhal jsem si do šestnáctky na zakončení, jenže jsem tam byl pozdě.

Lukáš Kubáň: Při druhé brance před poločasem jsem se snažil Varadiho doběhnout, ale byl jsem tam na poslední chvíli, tak jsem tam stihl jenom strčit nohu. On se přes ní dostal a dokázal zakončit. Měl jsem jej lépe pokrýt nebo odstavit. Možná, že tam byla teč i mojí nohy, ale bylo to tak rychlé, že si nedokážu uvědomit jestli to šlo od mojí nohy na jeho nebo opačně.

Lukáš Fujerik potvrdil i na ostravských Bazalech svoji výbornou jarní formu, když patři k nejnebezpečnějším hráčům Slovácka. Tentokrát se o jednu branku zasloužil a ke druhé neměl daleko.

Jak padla první branka? Zkuste celou situaci popsat.
Získali jsme míč ve středu hřiště. Kordula mě poslal kolmicí mezi obránce, kde jsem si míč zpracoval a tvrdou ranou prostřelil gólmana.

To ale nebyla jediná gólová možnost. Do střelecké listiny jste se mohl zapsat už v prvním poločase.
Ano. Kubáň to dával pod sebe. Švanci to perfektně strhl na první tyč a já jsem tam byl zcela sám. Levačkou jsem se snažil balon trefit. Škoda, že jsem trefil prostřed brány. Chtěl jsem to po zemi na zadní tyč, ale bohužel jsem trefil jenom střed. Baránek nohama dokázal míč zastavit.

Pět branek, to je hodně divoký výsledek. Byl divoký i samotný zápas?
Myslím, že to byl dobrý zápas, ve kterém jsme sahali aspoň na bod. Zase nám to uteklo mezi prsty. Vždycky dostaneme hloupé branky po situacích, kdy můžeme míč jednoduše odkopnout.

První branku jste zaznamenali už v první minutě. Nebyla spíše probuzením pro Baník, který se pak pustil do velkého náporu?
Neřekl bych, že je to nakoplo. Bylo to hned v první minutě, po rohovém kopu, kdy se ani nestačili rozkoukat. Začali pak dobře kombinovat a ve středu hřiště měli hroznou sílu. Ve druhé půli se to ale vyrovnalo a myslím, že jsme byli chvílemi i lepším mužstvem.

Na hřišti jste se hodně potýkal s Nevesem jak směrem dopředu, tak i při bránění. Jak jste ten vzájemný souboj viděl? Neves jednu branku dal, při druhé asistoval. Vy jste jednu branku dal také a ke druhé měl blízko.
Snažil se hodně útočit a já se snažil zase hodně bránit. Při mé brance se nestačil vrátit, já toho využil a dal gól. Branky, u kterých byl, padly po standardních situacích a tam máme hráče rozdělené. Kdo měl hlídat ho, to nevím, ale já to nebyl.

Neves je urostlý dynamický fotbalista. Projevovalo se to i na hřišti?
Je hodně silný v osobních soubojích. Měl jsem to hodně těžké. Když jsem měl míč na hlavu, tak jsem jej několikrát neměl šanci uhrát.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 22. 9. 2019 19:17
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ohlasy po zápase s Teplicemi + VIDEO včera, 08:08
Ohlasy po zápase s Teplicemi + VIDEO

VIDEO: Tiskovka po zápase s Teplicemi sobota, 21. 9. 2019 20:58
VIDEO: Tiskovka po zápase s Teplicemi

Slovácko remizovalo s Teplicemi 1:1 sobota, 21. 9. 2019 18:52
Slovácko remizovalo s Teplicemi 1:1

Statistiky a zajímavosti zápasů s Teplicemi sobota, 21. 9. 2019 11:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Teplicemi

Navrátil: Na tribuně jsem byl víc nervózní čtvrtek, 19. 9. 2019 08:08
Navrátil: Na tribuně jsem byl víc nervózní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace