Ředitel Slovácka po zápase s Duklou

pondělí, 27. 7. 2015 16:12
Ředitel Slovácka po zápase s Duklou
krejci011615.jpg

Ten, kdo v sobotním podvečeru navštívil fotbalový stadion v Uherském Hradišti, tak rozhodně nelitoval. I když Slovácko s papírově silnějším soupeřem prohrávalo, tak nakonec se moravský tým radoval z výhry 4:3.

Králem přestřelky se stal útočník Libor Došek, který svým pátým hattrickem v kariéře nejenom že sestřelil Duklu, ale zaznamenal tak v sedmatřiceti letech svůj nejlepší vstup do sezony.
 
„Libor Došek je fenomén, který má pro náš tým velký přínos, nicméně nesmíme zapomínat ani na zbytek týmu, který odvedl velmi kvalitní výkon, díky kterému jsme utkání dovedli do úspěšného konce. Velmi dobrý výkon podal na svém postu Marek Havlík, práci pro mužstvo odvedl Veliče Šumulikoski a i Eldar Civič je určitě příslibem do budoucna. Považuji za důležité zdůraznit, že součástí úspěchu Libora je kvalitní tým a naopak.“ říká ředitel klubu Vladimír Krejčí, který Libora Doška přivedl do Slovácka v červnu 2011.
 
I přes pochyby některých fanoušků se Libor Došek stal velmi rychle miláčkem slováckého publika a v sobotním zápase odehrál v dresu Slovácka svůj 99 ligový zápas, ve kterých vstřelil neuvěřitelných 47 ligových branek.
 
„Je skoro až neuvěřitelné, jak to Liborovi střílí. Nezbývá nám, než si přát, aby mu hlavně sloužilo zdraví, protože od něj se vše bude odvíjet. Pokud bude Libor zdravotně v pořádku, tak věřím, že jeho aktivní kariéra v našem klubu nemusí končit 30.6.2016,“ vysvětluje ředitel Slovácka, který tak reaguje na komentáře, že se jedná o poslední sezónu Libora Doška v kariéře.
 
„Smlouvu s Liborem máme do konce ligového ročníku, ale je to jen formalita. Náš vztah je natolik silný, že pokud bude zdravotně v pořádku a výkonnostně připraven hrát ligu, tak se jistě na prodloužení kontraktu dohodneme,“ říká Krejčí, který je rád, že se mu v  létě podařilo přivést dalšího kvalitního útočníka v podobě Francise Koné.
 
„Koné je pro nás  doplněním důležitého postu a nikde není psáno, že oba hráči nemohou nastoupit společně, ale jistotou je, že toto duo dává našemu týmu více možností “ vysvětluje ředitel klubu, který si při prvním zápase všiml, že utkání provázely technické nedostatky.

„Pokud se vyskytly v průběhu prvního domácího utkání některé technické problémy (rozhlas, obrazovka, kontrola  tiketingu či jiné), tak bych se chtěl divákům omluvit. Mohu slíbit, že vše monitorujeme a v rámci našich možností budeme reagovat. Nové technologie, které byl součástí rekonstrukce stadionu budou vyžadovat od obsluhy vyšší úroveň obsluhy tak, aby opravdu byly pro diváka přínosem,“ dodává Vladimír Krejčí.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 19. 11. 2017 14:26
> všechna videa
FANSHOP
Tričko jeden kraj - jeden klub bílé

Tričko jeden kraj - jeden klub bílé
250 a 350 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Propiska

Propiska
45 Kč

Slovácké baňky

Slovácké baňky
75 Kč

Vak na boty Nike Slovácko

Vak na boty Nike Slovácko
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32
Slovácko v poháru pojede do Jablonce

U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1 včera, 08:24
U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1

U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1 včera, 08:22
U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1

Ohlasy po zápase s Plzní neděle, 19. 11. 2017 15:21
Ohlasy po zápase s Plzní

Slovácko podlehlo Plzni 1:4 sobota, 18. 11. 2017 22:45
Slovácko podlehlo Plzni 1:4

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace