Ředitel Slovácka po zápase s Duklou

pondělí, 27. 7. 2015 16:12
Ředitel Slovácka po zápase s Duklou
krejci011615.jpg

Ten, kdo v sobotním podvečeru navštívil fotbalový stadion v Uherském Hradišti, tak rozhodně nelitoval. I když Slovácko s papírově silnějším soupeřem prohrávalo, tak nakonec se moravský tým radoval z výhry 4:3.

Králem přestřelky se stal útočník Libor Došek, který svým pátým hattrickem v kariéře nejenom že sestřelil Duklu, ale zaznamenal tak v sedmatřiceti letech svůj nejlepší vstup do sezony.
 
„Libor Došek je fenomén, který má pro náš tým velký přínos, nicméně nesmíme zapomínat ani na zbytek týmu, který odvedl velmi kvalitní výkon, díky kterému jsme utkání dovedli do úspěšného konce. Velmi dobrý výkon podal na svém postu Marek Havlík, práci pro mužstvo odvedl Veliče Šumulikoski a i Eldar Civič je určitě příslibem do budoucna. Považuji za důležité zdůraznit, že součástí úspěchu Libora je kvalitní tým a naopak.“ říká ředitel klubu Vladimír Krejčí, který Libora Doška přivedl do Slovácka v červnu 2011.
 
I přes pochyby některých fanoušků se Libor Došek stal velmi rychle miláčkem slováckého publika a v sobotním zápase odehrál v dresu Slovácka svůj 99 ligový zápas, ve kterých vstřelil neuvěřitelných 47 ligových branek.
 
„Je skoro až neuvěřitelné, jak to Liborovi střílí. Nezbývá nám, než si přát, aby mu hlavně sloužilo zdraví, protože od něj se vše bude odvíjet. Pokud bude Libor zdravotně v pořádku, tak věřím, že jeho aktivní kariéra v našem klubu nemusí končit 30.6.2016,“ vysvětluje ředitel Slovácka, který tak reaguje na komentáře, že se jedná o poslední sezónu Libora Doška v kariéře.
 
„Smlouvu s Liborem máme do konce ligového ročníku, ale je to jen formalita. Náš vztah je natolik silný, že pokud bude zdravotně v pořádku a výkonnostně připraven hrát ligu, tak se jistě na prodloužení kontraktu dohodneme,“ říká Krejčí, který je rád, že se mu v  létě podařilo přivést dalšího kvalitního útočníka v podobě Francise Koné.
 
„Koné je pro nás  doplněním důležitého postu a nikde není psáno, že oba hráči nemohou nastoupit společně, ale jistotou je, že toto duo dává našemu týmu více možností “ vysvětluje ředitel klubu, který si při prvním zápase všiml, že utkání provázely technické nedostatky.

„Pokud se vyskytly v průběhu prvního domácího utkání některé technické problémy (rozhlas, obrazovka, kontrola  tiketingu či jiné), tak bych se chtěl divákům omluvit. Mohu slíbit, že vše monitorujeme a v rámci našich možností budeme reagovat. Nové technologie, které byl součástí rekonstrukce stadionu budou vyžadovat od obsluhy vyšší úroveň obsluhy tak, aby opravdu byly pro diváka přínosem,“ dodává Vladimír Krejčí.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pátek, 4. 1. 2019 11:08
> všechna videa
FANSHOP
Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka včera, 16:01
Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka

Jaroslav Diviš přichází na hostování včera, 09:34
Jaroslav Diviš přichází na hostování

Haris Harba trénuje s ligovým týmem úterý, 15. 1. 2019 14:00
Haris Harba trénuje s ligovým týmem

Kordula: Pokračujeme v klubové koncepci úterý, 15. 1. 2019 10:27
Kordula: Pokračujeme v klubové koncepci

Šmarda: Kluci se vydali na sto procent pondělí, 14. 1. 2019 13:22
Šmarda: Kluci se vydali na sto procent

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace