Rezerva bodovala v Zábřehu

pondělí, 1. 6. 2015 17:13

Dvě kola před koncem MSFL je B-tým Slovácka v tabulce třetí. V neděli béčko v mladé sestavě dokázalo uhrát bod v Zábřehu po remíze 0:0. Diváci se přesto nenudili, šancí na vstřelení branky bylo na obou stranách dost. Velmi dobrými výkony se prezentovali oba brankáři – Šustr a Daněk.

Slovácko mělo v úvodu zápasu několik šancí, v 17. minutě byl blízko brance Zajíc, který se proháčkoval až před Šustra, který jej ale vychytal. V prvním poločase hrozili střídavě domácí i hosté, oba brankáři si však počínali výborně. Ve druhé půli byli o chlup aktivnější domácí, nebezpeční byli především Krejčí, Šustr a Šturma. Branka však nepadla a zápas skončil bezbrankovou plichtou.

FK Sulko Zábřeh – 1. FC Slovácko B 0:0 (0:0)

Bez branek.

1. FC Slovácko B: Daněk – Suchý, Jeleček, Groulík, Holek, Michna, Zajíc, Sadílek, Prajza, Fojtášek (62.Rusňák), Galuška.

Lavička: Sedláček – Petrucha, Machač, Rusňák, Pilka.