Rezerva na úvod vyhrála v Kroměříži

neděle, 11. 8. 2013 09:05

Rezervní tým Slovácka vstoupil do nového ročníku MSFL výhrou na půdě Kroměříže 2:1, když Slovácko dokázalo otočit vývoj utkání.

Jako první se prosadil hráč Slovácka ve službách Kroměříže. Jiří Perůtka se dostal k odraženému míči a střelou k tyči poslal domácí do vedení, 1:0.

Slovácko vyrovnalo těsně před poločasem, když si dlouhá míč pokopl Svízela. První zakončení mířilo pouze do tyče, ale míč se k Jakubovi Svízelovi zpět odrazil, a záložník Slovácka se napodruhé již prosadil, 1:1.

Ve druhém poločase byli domácí hráči potrestáni za přílišnou agresivitu červenou kartou, čehož Slovácko dokázalo využít v 65. minutě, kdy se prosadil Lukáš Fujerik, 1:2.

Slovácko mělo několik dalších příležitostí a nastřelilo dokonce brankovou konstrukci, ale další branka již nepadla.

SK HS Kroměříž – 1. FC Slovácko „B“ 1:2 (1:1)
Branky: 39. Perůtka – 42. Svízela, 65. Fujerik

SK HS Kroměříž: Adamuška – Mikulica, Stojaník (76. Janoštík), Zapletal (80. Netopil), Perůtka, Steiner, Lapeš, Šíla, Budín, Šturma, Vojtášek (60. Novotný).

1.FC Slovácko B: Fryšták – Šimko, Břečka, Franta, Biolek (89. Fojtášek), Prajza, Kübl, Svízela (86. Kolínek), Fujerik, Šumulikoski, Holek.