Rezerva rozstřílela Hlučín 6:1

neděle, 14. 9. 2014 21:15

Velmi atraktivní zápas nabídlo šesté kolo MSFL. Béčko si v něm bez problémů poradilo s Hlučínem a vysoko zvítězilo. O šest branek se zasloužilo šest různých střelců.

Hned zkraje to vzali hráči Slovácka, jak se říká, od podlahy. Nejdříve několikrát udělali rušno v šestnáctce soupeře a už ve čtvrté minutě poslal domácí do vedení Petr Galuška, který si na zadní tyči počkal na dlouhý centr.

Atraktivní styl béčko praktikovalo i nadále a Hlučín přehrávalo chytrou hrou s množstvím pohybu. To také vyústilo v druhou branku. Hosté řadu nakopávaných balónů nakonec odvrátili na Jana Bartoše, který se nerozpakoval a tvrdou ranou z asi třiceti metrů nedal brankáři Hlaváčovi šanci.

Naopak hosté se do žádných šancí nedostávali a udeřit tak mohlo po pětatřiceti minutách hry opět Slovácko. Lukáš Sadílek si zpracoval přihrávku ze strany a ránou k tyči zvýšil na 3:0. Ještě před koncem poločasu měl dobrou příležitost Michna, ale brankář hostů skvěle vyběhl.

Nastolený trend pokračoval i v druhé půli. V jednapadesáté minutě byl Tomáš Košút dostatečně důrazný po rohovém kopu a pravačkou z bezprostřední blízkosti navýšil vedení. Vydařený zápas si tak osladil stoper A-týmu brankou.

O chvíli později se připomněli do té doby také nevýrazní hosté. Hudeczek z pravé strany krásně našel nabíhajícího Hanuse, který snížil. To bylo ze strany Hlučína všechno. Hosté sice přidali a bojovali až do konce zápasu, ale na fanoušky vydatně podporované Slovácko nestačili.

Modrobílí navíc ještě čtvrthodinku před koncem přidali dvě branky. Nejdříve šestnáctkou prošel pěkně Sadílek a mimoděk přihrál na Tomáše Dočekala, který lobem překonal brankáře a poté se prosadil také Marek Havlík. Napodobil Bartoše a ze slušné vzdálenosti poslal míč k pravé tyči.

V závěru ještě mohli přidat branku Prajza i Hlaváč, ale skóre už se nezměnilo a Slovácko B tak vyhrálo nad Hlučínem 6:1. V tabulce MSFL je čtvrté.