Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu

pondělí, 27. 5. 2019 10:18
Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu
sadilek070518.jpg

Slovácko se s fanoušky rozloučilo výhrou 2:0 nad Karvinou. Hrdinou zápase byl nakonec záložník Lukáš Sadílek, který dvěma brankami rozhodl o výhře 2:0. „Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu,“ říkal po zápase odchovanec Slovácka, který udeřil v závěrech obou poločasů.

Slovácko mělo již jistou záchranu a Karviná naopak věděla, že ji čeká barážové utkání s Jihlavou. Na Slovácku proto nastoupila v kombinované sestavě. 

„Je pravda, že proti oslabené Karviné jsme nepředvedli moc dobrý fotbal. Bavili jsme se o tom, nechtěli jsme ty zápasy podceňovat. Hrajeme o prémie, o klub. Jsou to zápasy, ve kterých také můžeme něco ukázat. Nezvládli jsme je herně, ale zaplať pánbů alespoň bodově. Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit dobrým zápasem, alespoň jsme se loučili výhrou,“ pokračuje Sadílek.

„Už o poločase nám trenér v kabině říkal, že to není ono. Nechtěl na nás křičet, ale sami jsme věděli, že je to špatné, chtěli jsme to zlepšit. Nevím, jestli to bylo druhou půlku lepší. Možná o maličko jo,“ přibližuje záložník Slovácka, který se mohl dvakrát radovat ze vstřelené branky.

„U druhé branky jsem se spíš kryl. Čekal jsem, že brankář do mě naběhne a spíš mě to trefilo a byl z toho gól. Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu, ale to už je fakt dávno,“ říká s úsměvem. Se sezonou je nakonec spokojený.

„Musím říct, že s nadstavbou musíme být spojení, až na dva zápasy, které jsme měli herně odehrát líp. Jinak jsme to zvládli s přehledem a zachránili jsme se zaslouženě. Sezona se moc dobře nerozjížděla, teď ke konci jsme zase neprohráli několik zápasů v řadě. Myslím si, že nakonec jsme ligu uhráli s přehledem.,“ dodává Sadílek.


Článek je přiřazen k hráči: Lukáš Sadílek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy včera, 23:12
Svědík: Slavia je jinde než ostatní týmy

Slovácko na mistra nestačilo včera, 20:56
Slovácko na mistra nestačilo

Šimko: Slavia ztratila, o to těžší to bude pátek, 13. 9. 2019 08:55
Šimko: Slavia ztratila, o to těžší to bude

V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek čtvrtek, 12. 9. 2019 09:53
V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek

Petr Reinberk k repre pauze a Slavii úterý, 10. 9. 2019 19:02
Petr Reinberk k repre pauze a Slavii

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace