Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu

pondělí, 27.05.2019 10:18
Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu
sadilek070518.jpg

Slovácko se s fanoušky rozloučilo výhrou 2:0 nad Karvinou. Hrdinou zápase byl nakonec záložník Lukáš Sadílek, který dvěma brankami rozhodl o výhře 2:0. „Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu,“ říkal po zápase odchovanec Slovácka, který udeřil v závěrech obou poločasů.

Slovácko mělo již jistou záchranu a Karviná naopak věděla, že ji čeká barážové utkání s Jihlavou. Na Slovácku proto nastoupila v kombinované sestavě. 

„Je pravda, že proti oslabené Karviné jsme nepředvedli moc dobrý fotbal. Bavili jsme se o tom, nechtěli jsme ty zápasy podceňovat. Hrajeme o prémie, o klub. Jsou to zápasy, ve kterých také můžeme něco ukázat. Nezvládli jsme je herně, ale zaplať pánbů alespoň bodově. Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit dobrým zápasem, alespoň jsme se loučili výhrou,“ pokračuje Sadílek.

„Už o poločase nám trenér v kabině říkal, že to není ono. Nechtěl na nás křičet, ale sami jsme věděli, že je to špatné, chtěli jsme to zlepšit. Nevím, jestli to bylo druhou půlku lepší. Možná o maličko jo,“ přibližuje záložník Slovácka, který se mohl dvakrát radovat ze vstřelené branky.

„U druhé branky jsem se spíš kryl. Čekal jsem, že brankář do mě naběhne a spíš mě to trefilo a byl z toho gól. Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu, ale to už je fakt dávno,“ říká s úsměvem. Se sezonou je nakonec spokojený.

„Musím říct, že s nadstavbou musíme být spojení, až na dva zápasy, které jsme měli herně odehrát líp. Jinak jsme to zvládli s přehledem a zachránili jsme se zaslouženě. Sezona se moc dobře nerozjížděla, teď ke konci jsme zase neprohráli několik zápasů v řadě. Myslím si, že nakonec jsme ligu uhráli s přehledem.,“ dodává Sadílek.


Článek je přiřazen k hráči: Lukáš Sadílek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 7 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 7 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace