Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu

pondělí, 27. 5. 2019 10:18
Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu
sadilek070518.jpg

Slovácko se s fanoušky rozloučilo výhrou 2:0 nad Karvinou. Hrdinou zápase byl nakonec záložník Lukáš Sadílek, který dvěma brankami rozhodl o výhře 2:0. „Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu,“ říkal po zápase odchovanec Slovácka, který udeřil v závěrech obou poločasů.

Slovácko mělo již jistou záchranu a Karviná naopak věděla, že ji čeká barážové utkání s Jihlavou. Na Slovácku proto nastoupila v kombinované sestavě. 

„Je pravda, že proti oslabené Karviné jsme nepředvedli moc dobrý fotbal. Bavili jsme se o tom, nechtěli jsme ty zápasy podceňovat. Hrajeme o prémie, o klub. Jsou to zápasy, ve kterých také můžeme něco ukázat. Nezvládli jsme je herně, ale zaplať pánbů alespoň bodově. Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit dobrým zápasem, alespoň jsme se loučili výhrou,“ pokračuje Sadílek.

„Už o poločase nám trenér v kabině říkal, že to není ono. Nechtěl na nás křičet, ale sami jsme věděli, že je to špatné, chtěli jsme to zlepšit. Nevím, jestli to bylo druhou půlku lepší. Možná o maličko jo,“ přibližuje záložník Slovácka, který se mohl dvakrát radovat ze vstřelené branky.

„U druhé branky jsem se spíš kryl. Čekal jsem, že brankář do mě naběhne a spíš mě to trefilo a byl z toho gól. Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu, ale to už je fakt dávno,“ říká s úsměvem. Se sezonou je nakonec spokojený.

„Musím říct, že s nadstavbou musíme být spojení, až na dva zápasy, které jsme měli herně odehrát líp. Jinak jsme to zvládli s přehledem a zachránili jsme se zaslouženě. Sezona se moc dobře nerozjížděla, teď ke konci jsme zase neprohráli několik zápasů v řadě. Myslím si, že nakonec jsme ligu uhráli s přehledem.,“ dodává Sadílek.


Článek je přiřazen k hráči: Lukáš Sadílek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 18. 6. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Minišála

Minišála
99 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu včera, 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem včera, 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Slovácko remizovalo na půdě Slovanu úterý, 18. 6. 2019 18:58
Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

Daníček: Dřina, bez které to nejde neděle, 16. 6. 2019 14:27
Daníček: Dřina, bez které to nejde

Slovácko dnes zahájilo letní připravu pátek, 14. 6. 2019 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace