Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu

pondělí, 27. 5. 2019 10:18
Sadílek: Dvě branky jsem dal naposledy v dorostu
sadilek070518.jpg

Slovácko se s fanoušky rozloučilo výhrou 2:0 nad Karvinou. Hrdinou zápase byl nakonec záložník Lukáš Sadílek, který dvěma brankami rozhodl o výhře 2:0. „Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu,“ říkal po zápase odchovanec Slovácka, který udeřil v závěrech obou poločasů.

Slovácko mělo již jistou záchranu a Karviná naopak věděla, že ji čeká barážové utkání s Jihlavou. Na Slovácku proto nastoupila v kombinované sestavě. 

„Je pravda, že proti oslabené Karviné jsme nepředvedli moc dobrý fotbal. Bavili jsme se o tom, nechtěli jsme ty zápasy podceňovat. Hrajeme o prémie, o klub. Jsou to zápasy, ve kterých také můžeme něco ukázat. Nezvládli jsme je herně, ale zaplať pánbů alespoň bodově. Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit dobrým zápasem, alespoň jsme se loučili výhrou,“ pokračuje Sadílek.

„Už o poločase nám trenér v kabině říkal, že to není ono. Nechtěl na nás křičet, ale sami jsme věděli, že je to špatné, chtěli jsme to zlepšit. Nevím, jestli to bylo druhou půlku lepší. Možná o maličko jo,“ přibližuje záložník Slovácka, který se mohl dvakrát radovat ze vstřelené branky.

„U druhé branky jsem se spíš kryl. Čekal jsem, že brankář do mě naběhne a spíš mě to trefilo a byl z toho gól. Dvě branky jsem dal naposledy někdy v dorostu, ale to už je fakt dávno,“ říká s úsměvem. Se sezonou je nakonec spokojený.

„Musím říct, že s nadstavbou musíme být spojení, až na dva zápasy, které jsme měli herně odehrát líp. Jinak jsme to zvládli s přehledem a zachránili jsme se zaslouženě. Sezona se moc dobře nerozjížděla, teď ke konci jsme zase neprohráli několik zápasů v řadě. Myslím si, že nakonec jsme ligu uhráli s přehledem.,“ dodává Sadílek.


Článek je přiřazen k hráči: Lukáš Sadílek.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 20. 10. 2019 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Dres originál Nike bílý 2018/2019

Dres originál Nike bílý 2018/2019
900 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jan Kalabiška: Věřil jsem si včera, 09:07
Jan Kalabiška: Věřil jsem si

VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné neděle, 20. 10. 2019 20:11
VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné

Slovácko veze tři body z Karviné neděle, 20. 10. 2019 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou neděle, 20. 10. 2019 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace