Šardice - Slovácko B 1:1 (0:0)

pondělí, 26. 4. 2010 09:29
Šardice - Slovácko B 1:1 (0:0)Jelikož ve stejnou dobu hrálo áčko Slovácka na Kladně, odjíždělo béčko k lídrovi do Šardic s jedinou posilou Nečasem. Od počátku zápasu byli domácí lepším týmem a zkušeností přehrávali mladičké hosty propletené dorostem. První půle se přesto odehrála jen mezi šestnáctkami, za zmínku stojí pouze akce před odchodem do šaten, kterou však domácí poslali vedle branky. Po změně stran nastal hon na branku hostů, avšak tu hrdě hájil brankář Slovák, který vychytal tři tutové příležitosti. Při té čtvrté byl však krátký a po chybě v 85. minutě inkasoval. Slovácko vsadilo v posledních minutách všechno na jedinou kartu, což se mu vyplatilo. Polák naservíroval vysoký míč, který Hesek protáhl přes gólmana. Šardický brankář jej upustil z rukavic a Hesek byl v pravou chvíli na pravém místě. „Doslova břichem donesl míč do branky. Kluci se tak radovali z gólu, že to jsem u nich neviděl za celou dobu, co je trénuju,“ svěřil se s úsměvem kouč Jiří Dekař. Branka: NečasSLOVÁCKO: Slovák - Polák, Ruman, Hesek, Višváder - Dolina, Kleiber, Borusík, Semela (84. Mikulica) - Nečas, Baroš (78. Bančák).