Sestřih utkání v Mladé Boleslavi

pondělí, 2. 11. 2009 16:30
Slovácko ve včerejším zápase podlehlo Mladé Boleslavi 3:2, když v závěru zápasu sahalo po remíze. Slovácku nevyšel vstup do zápasu a z prvních dvou šancí Boleslavi prohrávalo 2:0.

Slovácko mohlo odpovědět Ondřejkou, kterého ve vápně našel Švancara, ale na poprvé se odchovanec Slovácka neprosadil. Chvíli na to byl v šestnáctce sražen Filip Racko, nicméně píšťalka sudího zůstala němá. Do třetice to Slovácko zkoušelo po levé straně, kde se uvolnil Švancara a poslal míč směrem k penaltě. Bohužel Lukášovi Zelenkovi chyběl krůček k tomu, aby se dostal do zakončení.

Mladá Boleslav Chvíli na to trestala a Slovácko odcházelo do kabin za nepříznivého stavu 3:0.

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko aktivně a výsledkem bylo snížení Ondřejkou. O několik minut později se do listiny střelců mohl zapsat Smetana, ale svou první šanci ještě nevyužil. Prosadil se až hlavou v 78. minutě.

Vyrovnání mohlo přijít v minutě 90. s Ondřejkovou tvrdou ránou si však gólman domácích poradil. Níže vám přinášíme sestřih videa s tím nejzajímavějším, co jiná média svým divákům nenabídla, včetně sporného zákroku v pokutovém území na Filipa Racka.

neděle, 19. 11. 2017 14:26

U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1 před 2 hodinami
U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1

U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1 před 2 hodinami
U17: Slovácko porazilo Pardubice 3:1

Ohlasy po zápase s Plzní neděle, 19. 11. 2017 15:21

Slovácko podlehlo Plzni 1:4 sobota, 18. 11. 2017 22:45