Slovácko doma bere bod

neděle, 20.04.2014 18:51
Slovácko doma bere bod
juniorka_kromeriz30042011.jpg

Juniorka doma v neděli hostila pražskou Duklu a po přestřelce, která se strhla ve druhém poločase, bere jeden bod za remízu. Utkání skončilo výsledkem 3:3, když za domácí skórovali Lukáš, Banasik a Ondřejka.

Domácí začali aktivně a hned ve třetí minutě po druhém rohu v řadě nebezpečně hlavičkoval kapitán Mezlík, ale hostující Vávra byl pozorný. Další minuty patřily Dukle, která kombinovala na útočné polovině, její snažení pouze sporadicky narušovala dvojice Ondřejka – Trávník.

Slovácko se po čtvrthodině hry osmělilo a pokoušelo se ohrozit Vávrovu branku centry do vápna, ale hostující brankář byl pokaždé u míče jako první. Hra byla velmi kostrbatá a šancí jako šafránu.

Až ve dvacáté minutě přišlo na dobrou střelu, Toman byl osamocený na hranici vápna a tvrdě pálil jen těsně mimo. Následovalo několik dalších nepřesných střel na obou stranách. Postupně minuli Gajecký, Trávník, Lukáš a Vopat.

První branka zápasu padla v sedmadvacáté minutě – po Vopatově sražené střele následoval roh a hostující Tetour hlavičkoval na přední tyči pod brankáře Hodana a otevřel skóre utkání.

Branka jakoby rozhýbala celý zápas a najednou byli aktivnější jak domácí, tak hosté. Nejdříve zastavil Gajeckého pomezní zdviženým praporkem, poté hlavičkoval Lukáš pouze do náruče Vávry.

Před koncem poločasu zahráli akci na jeden dotek hráči Slovácka – Trávník našel kolmým pasem Ondřejku, ten prostrčil ihned na Lukáše, ale nepřesně a Lukáš jen poslal míč za brankovou čáru. Ještě před poločasovým hvizdem chyboval brankář Hodan a hostující Toman spálil šanci střelou mimo. Vyrovnat mohl Michna po krásné vracečce od Daníčka, ale mířil nad branku Pražanů.

Mnohem atraktivnější druhou polovinu předznamenal hned v sedmačtyřicáté Gajecký. Hostující forvard obstřelil Hodana, ale míči do branky chyběl asi metr. Vlastní branka Dukly pomohla Slovácku vyrovnat. Ve vápně hlavičkoval Jan Lukáš a jeho střelu tečoval za bezmocného Vávru Reiter.

Domácí měli problém dostat se do vápna, naproti tomu Dukla hrála neustále v ofsajdu. Sympatický útok předvedl Hanák, když po čáře unikl protihráči a dalšího zdolal kličkou, pokus o přelobování Vávry se však nezdařil.

Čtvrt hodiny před koncem hry Slovácko otočilo zápas. Další centrovaný míč do vápna odvrátili Dukelští pouze na osamoceného Marka Banasika, který umístěnou ranou nedal Vávrovi nejmenší naději. Netrvalo to ani minutu a hosté srovnali. Toman prošel snadno obranou a vrátil pod sebe Gajeckému, ten neměl s překonáním Hodana nejmenší problém.

Další vysoký balón do vápna Pražanů znamenal další navýšení skóre. Vávra vyrazil míč před sebe, ten proskotačil až na volného Ondřejku, který míč pohodlně zpracoval a překonal hostujícího gólmana. Slovácko nadále drželo míč a pečlivě šetřilo čas.

V jediné minutě nastavení však vyrovnal hostující Armin Begovič, který ukázkově zaběhl za nekoncentrovanou obranu Slovácka a stanovil skóre zápasu na 3:3. Sousedi v tabulce si tak body rozdělí.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 4 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá
350 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem před 5 hodinami
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem před 13 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet včera, 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace