Slovácko s vicemistrem Běloruska prohrálo

středa, 30.01.2019 18:12

Slovácko má za sebou další přípravné utkání na herním soustředění v Turecku. Po remíze a výhře odcházeli tentokrát hráči Slovácka z hřiště poražení, když prohráli s běloruským vicemistrem FK Šachtěr Salihorsk 1:2.

Po dopoledním silném dešti se nakonec počasí umoudřilo a utkání s druhým týmem běloruské ligy se odehrálo na slušném terénu. V prvním poločase se ani jeden tým z branky neradoval a nebylo k vidění ani příliš mnoho šancí.

Ve druhém poločase byly k vidění nakonec tři branky. Bohužel Slovácku vstup do druhé půle vůbec nevyšel a po taktických a individuálních chybách vedl běloruský tým již 2:0.

Slovácku se podařilo snížit v 68. minutě, kdy se do míče opřel Josef Divíšek a jeho střela k bližší tyči skončila v síti.

V závěru mělo Slovácko drtivý tlak, ale vyrovnat se hráčům již nepodařilo.

FK ŠACHTĚR SALIHORSK - 1.FC SLOVÁCKO 2:1

Branka: 68. Divíšek

Sestava 1.FCS: Daněk - Olšanský (30. Kadlec (60. Hofmann)), Šimko (52. Juroška), Franič, Reinberk (60. Divíšek) - Hellebrand (46. Kubala (75. Janošek)), Sadílek (60. Daníček), Machalík (46. Havlík) - Diviš (60. Navrátil), Chrisantus (46. Zajíc), Rezek (60. Kalabiška)

pondělí, 07.06.2021 04:06