Slovácko nasázelo na novém hřišti 20 gólů

středa, 9. 10. 2013 12:50

Doslova kanonádou včera Slovácko otevřelo nový trávník na stadionu v Bojkovicích. O výsledku utkání se rozhodlo během deseti minut, kdy se dvakrát trefil uzdravený Libor Došek, který těsně před začátkem zápasu slavnostně přestřihl pásku nového hřiště.

Celkem Slovácko nasázelo Bojkovicím 20 branek, když si gólové porce hráči rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Domácí zaznamenali alespoň čestný úspěch a v 66. minutě snížili na 1:15.

„Byl to pro nás tréninkový zápas a rozdíl byl znatelný a musel být znatelný. My jsme si dobře zastříleli a byly tam pasáže, kdy branky padaly doslova po minutách,“ hodnotil utkání střelec hattricku Milan Kerbr.

Tři branky v utkání si připsal i Libor Došek, který nastoupil poprvé od první minuty od svého zranění kolena.

„Snad jsme jim tady ten nový trávník moc nezničili,“ uculoval se po zápase střelec hattricku, který je již připraven zasáhnout do ostrých zápasů. „Zranění je doléčeno a nic nebrání tomu abych mohl nastoupit do soutěžních zápasů,“ říká kanonýr Slovácka.

Největší radost ze vstřelené branky však měl obránce Lukáš Kubáň, pro kterého to byl první gól v dresu Slovácka.

„Už před tím jsem tam měl tyčku, ale nakonec jsem se branky dočkal. Snad mi to tam padne co nejdříve i v lize, kde na svou první trefu čekám a už to chci zlomit,“ dodává s úsměvem Kubáň.

SKS Viktoria Bojkovie – 1.FC Slovácko 1:20 (0:10)
branky Slovácka: 3x Došek, 3x Kerbr, 2x Havlík, 2x Civič, 2x Holek, Daníček, Petr, Trousil, Martan, Šumulikoski, Košút, Kubáň, Valenta,

sestava 1. poločas: Melichárek – Reinberk, Trousil, Rada, Šimko – Biolek, Daníček, Valenta, Kerbr – Došek, Petr

sestava 2. poločas: Heča – Prajza, Mezlík, Košút, Kubáň – Martan, Šumulikoski, Volešák, Havlík, Čivič - Holek

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32