Slovácko na úvod přípravy porazilo Hodonín

středa, 11. 1. 2017 19:27

Slovácko v prvním přípravném zápase zvítězilo v Dubňanech nad Hodonínem 4:0. Za Slovácko se postupně trefil Hofmann, Sadílek, Biolek a Zajíc.

V prvním poločase se Slovácko prosadilo jednou, když po střele Kunci dorazil míč do sítě Hofmann.

Ve druhém poločase diváky zahřála střela Sadílka, která vymetla šibenici domácí branky. O dvě minuty později to již bylo 3:0 pro Slovácko, když Matěj Biolek procedil míč do brány. V 74. minutě pak uzavřel skóre utkání Tomáš Zajíc, který dostal míč za obranou a z prvního dotyku přehodil vyběhnuvšího gólmana Hodonína.

Bohužel utkání nedohrál obránce Juraj Chvátal, který si v úvodu druhého poločasu vyhodil rameno a musel být převezen do nemocnice.

„Jsem rád, že po týdnu tréninkové činnosti jsme mohli odehrát utkání na kvalitně připravené umělce. Utkání se i díky soupeři odehrálo ve svižném tempu. Na hřiště jsem poslal všechny hráče, kteří byli připravení. Košút, Tetteh a Koné měli individuální trénink,“ řekl po utkání trenér Slovácka Stanislav Levý.

FK Hodonín – 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)

Branky 1.FCS: 34. Hofmann 50. Sadílek, 52. Biolek a 74. Zajíc

Sestava 1. poločas: Daňek – Reinberk, Rada, Hofmann, ChylaMachalík, Kalouda, Havlík – Kunca, Kubala, Navrátil

Sestava 2. poločas: Heča – Chvátal (54. Kunca), Daníček, Břečka, Civič – Sadílek, Šumulikoski, Ťok – Biolek Zajíc, Rezek