Slovácko na úvod přípravy porazilo Sereď

pátek, 22. 6. 2018 18:45
kohut220618.JPG

Slovácko v prvním přípravném utkání sezony porazilo v Nivnici slovenský ŠKF Sereď 2:0. Obě branky padly v prvním poločase. Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Kohút, druhou branku přidal po půlhodině hry Navrátil.

Domácí byli v úvodním poločase lepším týmem a vytvořili si řadu šancí. Tu první měl Petr, který se objevil před brankářem, ale neprostřelil ho. Po něm byl výrazněji úspěšnější Michal Kohút, který už vybíhajícího gólmana prostřelil.

Poté stříleli Navrátil i Juroška, ale brankář slovenského týmu byl úspěšný. Hrozila i Sereď, ale jednu střelu vyrazil Daněk a druhá skončila na tyči. Těsně před poločasem Jan Navrátil o tyč poslal Slovácko do vedení 2:0.

Po pauze šancí ubylo. Na začátku předvedl jistý zákrok brankář Trmal. V závěru druhé půle Vasiljev přestřelil z bezprostřední blízkosti branku Seredě. Naopak slovenský tým mohl ještě snížit, ale šance po rohu skončila střelou mimo.

Sestava

1. poločas: Daněk– Juroška, Hofmann, Tkáč, KadlecNavrátil, Daníček, Tischler, Hellebrand, Kohút – Petr
2. poločas: Trmal – Reinberk, Krejčí, Dramé, Divíšek – Rezek (60. Kohút), Sadílek, Janošek, Machalík, Vasiljev – Kubala