Slovácko na úvod vyhrálo v Novém Městě

neděle, 21. 6. 2015 10:57

Utkání se hrálo u příležitosti oslav 115 let kopané v Novém Městě na Moravě. Slovácko šlo do zápasů po dvou trénincích letní přípravy a kouč Habanec chtěl na hráčích vidět hlavně nasazení.

„To se v první půli dařilo, hra měla tempo, objevily se tam dobré věci. Ve 25. minutě jsme vedli o tři branky, divákům se fotbal musel líbit," pochvaloval si trenér Slovácka.

Domácí pak sice z penalty za nastřelenou ruku snížili na 1:3, modrobílí ale do přestávky přidali ještě jeden gól.

Po obrátce se až na krajní obránce Reinberka s Prajzou objevila na hřišti nová jedenáctka a rozdílný byl bohužel i výkon. „Neříkám to rád, ale hrála se vyrovnaná partie. Remizovat s divizním mužstvem, to není dobrá vizitka," durdil se Svatopluk Habanec.

Právě ve druhé půli na sebe premiérově navlékl modrobílý dres stoper Patrik Jacko, který je ve Slovácku na zkoušku z Prešova. „Není moc co hodnotit, svezl se s výkonem mužstva," poznamenal na adresu důrazného zadáka kouč slováckého týmu.

V příštích dnech čeká na hráče Slovácko nejdrsnější období, kdy budou nabírat fyzickou kondici. Dril začne v pondělí, chybět bude jen čtveřice Kovář, Hofmann, Hlúpik a Jacko, kteří absolvují testy.

Vrchovina – 1. FC Slovácko 2:5 (1:4)
Branky Slovácka: Kovář 2, Valenta, Hlúpik, Sadílek. Slovácko – 1. poločas: DaněkReinberk, Košút, Hoffman, Prajza – Hlúpik, Valenta, Daníček, Havlík, Kerbr – Kovář. 2. poločas: HečaReinberk, T. Rada, Jacko, Prajza – Galuška, Sadílek, Šumulikoski, Havlík, Civič – Diviš. Trenér: Habanec.

úterý, 17. 10. 2017 13:28