Slovácko nasázelo Hruškám 17 branek

středa, 19. 6. 2013 19:43

Slovácko se v rámci projektu Kopeme za fotbal utkalo s Hruškami, které hrají 4. třídu na Břeclavsku.

Rozdíl mezi oběma soupeři byl patrný od první minuty a Slovácko do poločasové přestávky vedlo 10:0 a kanonáda pokračovala i po přestávce a skóre Slovácka se zastavilo na čísle 17

Nejvíce branek v dresu Slovácka zaznamenal Milan Kerbr, který se trefil hned pětkrát. Tři branky vsítil i Libor Došek a Roman Haša.

TJ Sokol Hrušky – 1.FC Slovácko 0:17 (0:10)
Branky: 4., 8., 29., 42 a 50. Kerbr, 10., 18. a 28. Došek, 6. Valenta, 23. Hofmann, 36. Biolek, 61. a 71. Ondřejka, 65. a 76., 78. Haša, 49. vlastní

Sestava 1.FC Slovácko: Melichárek (46. Heča) – Kuncl, Košút (46. Břečka), Mezlík, Kubáň (46. Reinberk) – Hofmann (46. Daníček), Havlík (46. Trávník), Valenta (46. Ondřejka), Biolek – Kerbr, Došek (46.Haša)