Slovácko podlehlo Diósgyőru 0:1

sobota, 9. 2. 2013 16:07

Slovácko ve svém druhém zápase na soustředění v Turecku podlehlo maďarskému DVTK Diósgyőri 0:1.

První poločas přinesl vyrovnané utkání, které však branku nepřineslo a akce obou týmů končily před pokutovým územím soupeře.

Slovácko několikrát zahrozilo po standardních situacích a nebezpečně vypálil i Michal Trávník, ale k ohrožení branky soupeře nedošlo.

Ve druhém poločase mělo Slovácko více ze hry, ale byli to naopak hosté, kteří v 65. minutě z brejku udeřili.

Slovácko mělo po zbytku zápasu více ze hry, ale střelecky se prosadit nedokázalo.

„Viděli jsme vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Zejména ve druhém poločase jsme měli převahu, ale soupeř šel z brejku do vedení a pak se zatáhl a soustředil se na obranu. Byla to zbytečná prohra,“ řekl po zápase asistent Jan Palinek.

Další zápas odehraje Slovácko v úterý od 16:00 hod. s ukrajinským Volynem Luck.

Diósgyőri – 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

sestava: HečaReinberk (46. Kuncl), Košút, Hofmann, Břečka – Volešák (46. Haša), Trávník (46. Valenta), Daníček, Kerbr – Skalák, Kovář (46. Došek)