Slovácko podlehlo italskému AS Řím 0:1

pátek, 14. 7. 2017 18:47

Slovácko v dalším přípravném utkání prohrálo v italském Trentinu s AS Řím 0:1. Jediná branka utkání padla v 77. minutě kdy se trefil Umar Sadiq.

Slovácko v prvním poločase sehrálo s vicemistrem Itálie více než vyrovnanou partii a ve vyložených šancích se ocitl Marek Havlík, který nastřelil tyč a po chybě obrany mohl postupovat sám na branku Zajíc, ale gólman AS včas vyběhl a vyloženou šanci zneškodnil.

Ve druhém poločase byli hráči AS Řím iniciativnější a vytvořili si několik nebezpečných příležitostí a v 77. minutě po rychlé akci překonal Daňka střídající Umar.

V 87. minutě měl na kopačkách vyrovnání Daníček, který zakončoval z hranice pokutového území, ale jeho ránu zkrotil gólman Alisson. Závěrečná územní převaha již k vyrovnávací brance nevedla, a tak Slovácko podlehlo účastníkovi Ligy mistrů nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Branka: 77. Umar Sadiq

AS Řím: Alisson (64. Lobont) – Peres, Castán (85. Nani), Jesus (46. Gyömbér), Pellegrini (58. Seck) – Ricci (46. Vainqueur), Gonalons, Gerson (85. Valeau) – Cappa (46. Sadiq), Tumminello (64. Antonucci), Perotti (46. Coly)

1.FC Slovácko: Heča (46. Daněk) – Reinberk, Hofmann, Břečka (51. Rada), Divíšek – DaníčekNavrátil (77. Vasiljev), Machalík (82. Sadílek), Havlík (74. Juroška), Rezek (46. Šumulikoski) – Zajíc (38. Kubala)