Slovácko podlehlo juniorce Slavie

středa, 27. 5. 2015 18:07

Juniorský tým Slovácka si kvůli pondělním dopravním komplikacím zopakoval výjezd do Prahy. Ve středeční dohrávce modrobílí podlehli juniorům Slavie 0:6, ti do zápasu nasadili ligové hráče Koreše, Boudjemu nebo Diopa. Slovácko čekají poslední dva zápasy v Juniorské lize.

Sešívaní si s našimi juniory hravě poradili. Gólová stavidla otevřel ve 23. minutě Fotr, když zakončil individuální průnik. Po spolupráci ligových hráčů Diopa a Koreše se domácí radovali z vedení 2:0. Snížit mohl v tutovce Tesař, ale netrefil branku. Po výměně stran přidal po kombinační akci svou druhou branku Koreš. V posledních 15 minutách inkasovalo odevzdané Slovácko ještě třikrát. Dvakrát se prosadil Diop, na konečných 0:6 upravil Vitarigov.

SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 6:0 (2:0)

Branky: 23. Fotr, 27. Koreš, 49. Koreš, 75. Diop, 79. Diop, 87. Vitarigov.

1. FC Slovácko: Červinka – Pilka, Síleš, Jeleček, Petrucha, Machač, Holek "K" (65.Lorenc), Michna, Zajíc, Sadílek, Tesař.

Lavička: Semanko – Lorenc, Palinek.