Slovácko podlehlo Liberci

neděle, 31. 10. 2010 22:59
liberec31102010.JPG

Slovácko ve čtrnáctém kole Gambrinus ligy podlehlo Slovanu Liberec 1:0. Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale do žádné vážnější šance se nedostali. Hosté postupně převzali iniciativu a ve 22. minutě se prosadil Bosančič, kterého našel před brankou Kerič.

Slovácko se snažilo o vyrovnání, ale na hře týmu bylo velké množství nepřesností, a tak k vážnějšímu ohrožení brány nedošlo. Do druhého poločasu udělal trenér Soukup dvě změny což se projevilo na aktivitě hráčů v poli. Nicméně mohli to být hosté, kteří několikrát zahrozili z rychlého protiútoku.

Snaha za vyrovnáním dostala trhlinu v 73. Minutě, kdy byl k překvapení všech diváků vyloučen Petr Reinberk. I v deseti se Slovácko tlačilo dopředu a pět minut před koncem měli domácí výhodu pokutového kopu po faulu na Košúta.

Míč si postavil Petr Švancara, který však tentokrát přestřelil. Slovácko tak podlehlo Liberci 1:0.

neděle, 15. 7. 2018 15:24