Slovácko podlehlo Sigmě Olomouc

sobota, 21. 1. 2012 11:53

Slovácko v pátém utkání Tipsport cupu narazilo v Brně na tým Sigmy Olomouc. Trenér Soukup postavil do utkání „mladé pušky“ a tak diváci, kteří dorazili na utkání viděli velmi omlazenou sestavu.

V prvních minutách byla znát zkušenost v poli, ale mladíci v dresu Slovácka vše vynahrazovali bojovností.

Sigma Olomouc se sice ujala vedení 1:0, ale Václav Ondřejka dokázal vývoj utkání otočit, když nejprve srovnal hlavou, aby si o několik minut později naběhl na přesný centr Tomáše Jelečka a nechytatelnou bombou zvýšil na 2:1 pro Slovácko.

Olomouc však do poločasu vyrovnala. Po přímém kopu se odražený míč dostal k Nepožitkovi, který se trefil přesně do šibenice, 2:2.

Slovácko do druhého poločase vystřídalo a Olomouc si vytvořila převahu, kterou přetavila v další dvě branky, když se dvakrát trefil Hořava.

Slovácko mohlo snížit po uvolnění Davida Pavelky, ale jeho střela šla vedle.

SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko 4:2 (2:2)

Melichárek (46. Heča) – Reinberk, Košút, Perůtka (46. Hlúpik), Jeleček – Ondřejka (46. Pavelka), Daníček (46. Franta), Trávník, Kerbr (46. Svízela) – Čtvrtníček (46. Nečas), Kovář (46. Lukáš)

neděle, 20. 10. 2019 18:01