Slovácko podlehlo Skalici

sobota, 1. 7. 2017 13:15

Po vítězných zápasech s ViOnem Zlaté Moravce a Znojmem tentokrát Slovácko podlehlo slovenské Skalici 0:3.

Slovácku nevyšel vstup do utkání a již ve 3. minutě šli hosté do vedení, když po zmatcích v obraně vystřelil hostující Hruška doprostřed branky, ale jeho pokus jemně tečoval Petr Reinberk a Daněk už nestačil zareagovat.

Slovácko mohlo vyrovnat ve 21. minutě, kdy se po rohovém kopu Marka Havlíka dostal k zakončení Hlavou Tomáš Zajíc, ale míč skončil pouze na tyči hostující branky.

Slovácko drželo míč na svých kopačkách, ale nedařila se finální fáze, a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 z pohledu Skalice.

Ve druhém poločase viděli diváci další branku v síti Slovácka v 55. minutě, když po chybě Ťoka se k zakončení dostal Jakubenko a střelou přesně k tyči nedal Daňkovi šanci.

Kontaktní branka mohla přijít o pět minut později, kdy se v dobré šanci ocitl Sadílek, ale hostující branku netrefil.

Trápící se Slovácko nakonec inkasovalo i třetí branku, když v 88. minutě po další chybě v obraně Jan Silný poslal míč přesně k tyči a stanovil tak konečný výsledek utkání – 0:3.

K mužstvu se v pondělí připojí záložník Jakub Petr, naopak klub již nepočítá se službami Francise Koného.

1.FC Slovácko – MFK Skalica 0:3 (0:1)

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Juroška, Machalík, Rezek, Navrátil, Divíšek, Zajíc, Havlík, Reinberk, Břečka, Daníček

1.FC Slovácko: 2. poločas: DaněkHellebrand, Rada, Yu, Ťok, Šimko, Sadílek, Vasiljev, Kubala, Chyla, Tkáč (51. Reinberk