Slovácko porazilo FC Tambov 3:0

pondělí, 03.02.2020 17:05

Slovácko v dnešním přípravném zápase na herním soustředění v Turecku porazilo 11. tým ruské ligy FC Tambov 3:0. Za Slovácko se trefil Kohút, Dvořák a Zajíc.

Slovácko bylo v úvodu utkání aktivnější, ale první půlhodina nabídla hlavně boj ve středu pole bez vážnějších šancí. Branka na 1:0 padla v závěru první půle po vyloučení obránce Oyewoleva a přesilovku ještě do poločasové přestávky využil Michal Kohút, který se ve vápně dostal k zakončení a jeho prudká střela mířila pod břevno.

Oba kluby se domluvily, že do druhého poločasu nastoupí Tambov opět v jedenácti lidech v poli. Početní síly na hřišti se vyrovnaly, i tak ve druhé pětačtyřicetiminutovce padly ještě dvě branky. Nejprve se v 50. minutě prosadil Pavel Dvořák, jehož lob zapadl přesně k tyči a na konečných 3:0 upravil Tomáš Zajíc, který se dostal k dorážce a jeho střela s pomocí tyče skončila za zády gólmana Čagrova.

FK Tambov – 1.FC SLOVÁCKO 0:3 (0:1)

Branky: 41. Kohút, 50. Dvořák, 76. Zajíc

Sestava 1.FCS: Nemrava – Juroška (75. Vasiljev), Hofmann (46. Vincour), Šimko,  Divíšek(46. Reinberk) – Mareček (60. Havlík), Jurečka ((30. Dvořák 60. Kliment)), Daníček (46. Sadílek) - Zahustel, Vecheta (46. Zajíc), Kohút (60. Navrátil)