Slovácko porazilo Kroměříž 4:1

sobota, 19. 1. 2019 13:05
201901_krom_fcs.JPG

Slovácko zvítězilo v připravném zápase na půdě třetiligové Kroměříže 4:1. O osudu utkáni rozhodly tři branky Slovácka ve druhém poločase.

Za mrazivého sobotního dopoledne se na umělé trávě v Kromeříži hrál od prvních minut zápas v režii Slovácka, které drželo míč a vytvořilo si několik šancí, ale byli to domácí, kteří ve 20. minutě zahrávali po faulu ve velkém vápně pokutový kop.

Slovácko nakonec vyrovnalo v samotném závěru prvního poločasu, kdy se po šanci z levé strany prosadil důrazný Haris Harba.

Ve druhém poločase Slovácko zvýšilo svou aktivitu a přidalo dalši tři branky. Nejprve se z penalty prosadil Daníček a o další dvě minuty později zvýšil na 3:1 pro Slovácko Patrik Hellebrand

V 80. minutě se do listiny střelců zapsal i Jakub Petr, který střelou z voleje rozvlnil síť domácí branky.

V závěru ješte agilní Patrik Hellebrand nastřelil tyč domácí brány.

Slovácko tak v přípravném zápase na umělé trávě v Kroměříži zvítězilo 4:1.

Góly: 45. Harba, 70. Daníček (pen.), 72. Hellebrand, 80. Petr

Sestava: Daněk (46. Nemrava) - Juroška (60. Olšanský), Šimko (60. Hofmann), Daníček, Kalabiška (78. Mikšíček) -  Sadílek (46. Janošek) , Machalík (46. Hellebrand), Harba (46. Petr) - Diviš (60. Rezek), Zajíc (60. Kubala), Rezek (46. Navrátil)

čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02