Slovácko porazilo Prostějov 3:0

úterý, 17. 1. 2017 19:06

I ve třetím přípravném zápase se hráči Slovácka radovali z vítězství, když porazili druholigový Prostějov 3:0. Mezi střelce se zapsal Tetteh, Rezek a Sadílek.

Stejně jako v předchozích zápasech mělo Slovácko od prvních minut aktivitu na svých kopačkách.

Úvodní branka utkání přišla ve 20. minutě, kdy se na levé straně uvolnil Tetteh, který technickou střelou poslal míč do sítě – 1:0.

Dalších branek se fanoušci na staroměstském Širůchu dočkali ve druhém poločase, kdy Slovácko udeřilo v 59. a 61. minutě. Nejprve zužitkoval přihrávku Petra Reinberka Rezek a chvíli na to se mezi střelce zapsal i Lukáš Sadílek. Oba hráči překonali gólmana střelou mezi nohama – 3:0.

I když si Slovácko vytvořilo další šance, tak branky se již fanoušci nedočkali. Slovácko tak zvládlo i třetí utkání v přípravě, když zdolalo Prostějov 3:0.

1.FC Slovácko – 1.SK Prostějov 3:0 (1:0)

Branky: 20. Tetteh, 59. Rezek, 61. Sadílek

1.FC Slovácko (1.pol.): Daněk – Šimko, Rada, Daníček, Chyla, Machalík, Havlík, Šumulikoski, Kubala – Tetteh, Zajíc

1.FC Slovácko (2.pol.): Heča – Civič, Hofmann, Břečka, Reinberk – Biolek, Kalouda, Ťok, Sadílek, Rezek – Kone

sobota, 16. 3. 2019 19:11