Slovácko porazilo ruský Orenburg 3:2

sobota, 4. 2. 2017 15:59

Slovácko ve svém dalším přípravném zápase na herním soustředění v Turecku vyhrálo nad ruským FC Orenburg 3:2, když se dvakrát trefil Jan Navrátil a Marek Havlík.

Slovácko sice od 10. minuty prohrávalo, ale do poločasu se podařilo vyrovnat., když se ve 33. minutě prosadil střelou z hranice pokutového území Marek Havlík

Těsně před přestávkou mohlo jít Slovácko dokonce do vedení. Nejprve jeden z hráčů Orenburgu zastavil míč směřující do sítě rukou, ale následný nařízený pokutový kop Francis Koné neproměnil.

O vedoucí branku Slovácka se ve druhém poločase postaral Jan Navrátil, který v 52. minutě po pěkné kombinační akci překonal hostujícího gólmana.

Po hodině hry zakončoval Koné, jehož střela šla od břevna na čáru. Sudí dokonce nejprve branku uznal, ale následně ji po dohodě s pomezním asistentem odvolal.

Nakonec se Slovácko třetí branky dočkalo v 75. minutě, kdy Jan Navrátil potrestal špatnou rozehrávku ruského týmu a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Poslední branku utkání však vstřelili hráči ruského Orenburgu, když po faulu Hofmanna proměnil pokutový kop Shogenov. Slovácko tak porazilo FK Orenburf 3:2.

FC Orenburg – 1.FC Slovácko 2:3 (1:1)

Branky 1.FCS: 33. Havlík, 52. a 74. Navrátil

Sestava 1.FC Slovácko: Heča – Reinbek, Hofmann, Břečka, Civič – Šumulikoski (87. Ťok), Daníček, Havlík, Navrátil, Koné, Tetteh

Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

Dopoledne se Slovácko utkalo v zápase hraném 2 x 30 minut s bulharským prvoligovým týmem Lokomotiv Gorna Oryahovitsa. Utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0

Sestava 1.FC Slovácko: Daněk - Biolek, Rada, Tkáč, Šimko - Sadílek, Kalouda, Machalík - Rezek, Zajíc, Ťok

neděle, 20. 5. 2018 14:46