Slovácko porazilo Spartak Myjava 2:1

středa, 4. 7. 2012 19:44

1.FC Slovácko sehrálo další ze svých přípravných utkání proti Myjavě. Utkání se hrálo na hřišti v Hroznové Lhotě.

Počátek utkání se odehrával převážně na středu hřiště a Slovácko poprvé vyzkoušelo pozornost myjavského Solničky v sedmé minutě střelou Hlúpika. O dvě minuty později pasem Martykána na Doška dostalo Slovácko míč do šestnáctky soupeře, kterou hráči Myjavy s potížemi vyřešili a z následná střela Trávníka našla jen rukavice Solničky. Myjava poprvé zahrozila ve 12. minutě po povedeném uvolnění Sládka a jeho jedovatou střelou. Sympaticky zaplněný stadionek v Hroznové Lhotě tleskal ve dvacáté první minutě povedené střele Daníčka, kterou Solnička „vyškrábl“ na břevno své brány.  Do poločasu se hrálo utkání bez vážnějších šancí. Po poločase poslal trenér Soukup na hřiště naprosto odlišnou sestavu. V 54. minutě Čtvrtníček vyslal do vápna povedený centr a důrazný Marián Kovář prostřelil gólmana Myjavy.  65. minuta a Marián Kovář zvyšuje stav na 2:0 pro Slovácko, když prošel přes čtyři hráče Myjavy. V 71. minutě Kovář z pravé strany nacentroval  přesně na Kuncla, kterému střelu z malého vápna na poslední chvíli zablokovali soupeřovi obránci. O tři minuty později došlo ke srážce Mezlíka se Sládkem v pokutovém území a rozhodčí odpískal penaltu ve prospěch myjavského celku, kterou Sládek upravil skóre na 2:1. Do konce utkání už obě mužstva žádnou vážnější situaci nevypracovali a tak utkání skončilo výsledkem 2:1.

1.FC Slovácko – Spartak Myjava 2:1

sestava: Heča(45. Melichárek) – Kubáň(45. Jeleček), Hofmann(45. Košút), Trousil(45. Mezlík), Reinberk(45. Kuncl), Kerbr(45. Šturma), Daníček(45. Kordula), Trávník(45. Franta) , Martykán (45. Ondřejka), Hlúpik(45. Kovář), Došek(45. Čtvrtníček)

neděle, 19. 11. 2017 14:26