Slovácko porazilo v přípravě Senicu 2:0

pátek, 9. 10. 2009 18:49
Fotbalisté Slovácka porazili v pátečním přípravném utkání v rakouském Hohenau Senicu 2:0.

Slovácko mělo proti aktuálně pátému týmu slovenské ligy zejména v prvním poločase výraznou územní převahu, kterou zužitkoval ve 14. minutě po rohovém kopu obránce Pavel Němčický, jenž vydařenou křížnou střelou zaznamenal první gól. Po změně stran v 54. minutě trefil Racko břevno, míč se odrazil před Švancaru a po jeho přesné přihrávce vstřelil záložník Lukáš Zelenka druhou branku.

"Mohu být spokojen s naším výkonem v úvodním poločase, v němž jsme si kromě vstřelené branky vypracovali i další gólové šance. Do druhého poločasu soupeř vystřídal sedm hráčů, kteří měli více sil a oživili hru Senice," uvedl po utkání trenér Slovácka Josef Mazura.

Slovácko - Senica 2:0 (1:0)

Branky: 14. Němčický, 54. Zelenka. Diváků: 400.

Slovácko: Vašek - Randa, Struhár, Němčický, Urbánek (76. Cleber) - Ondřejka, Kordula, Zelenka, Perůtka - Chmelíček (43. Racko), Švancara. Trenér Mazura.