Slovácko porazilo Vítkovice 4:0

sobota, 20. 1. 2018 12:48

V dalším přípravném zápase Slovácko přivítalo tým Vítkovic a fanoušci na stadionu v Uherském Brodě se dočkali výhry 4:0.

Slovácko bylo od prvních chvil dominantním mužstvem na hrací ploše a již ve 2. minutě šlo do vedení, když Juroška nacentroval z brankové čáry pod sebe a našel zcela volného Jakuba Petra, který otevřel skóre utkání.

I v následujících minutách to bylo Slovácko, které aktivně kombinovalo a mělo otěže utkání ve svých rukou. V 15. minutě to bylo již o dvě branky. Hellebrand našel před brankou Filipa Kubalu, který poslal míč do sítě – 2:0.

Třetí branku přidalo Slovácko ve 32. minutě. Juroška z levé strany našel Jakuba Petra, který střelou z voleje propálil vše co mu stálo v cestě – 3:0.

Do druhého poločasu vyběhla úplně jiná sestava a stejně jako v poločase prvním mohlo Slovácko skórovat již po dvou minutách hry, ale zakončení Daníčka po přihrávce Rezka vyškrábl z šibenice gólman Vítkovic.

Po hodině hry se celá akce opakovala a Rezek opět našel Daníčka, který tentokrát gólmana Vítkovic prostřelil – 4:0.

Na 5:0 mohl v 83. minutě zvýšit Rezek, který dostal ideální míč od Sadílka, ale míč z jeho kopačky skončil pouze na tyči. Slovácko tak porazilo Vítkovice 4:0.

1.FC Slovácko – MFK Vítkovice 4:0 (3:0)

Branky: 2. Petr, 15. Kubala, 32. Petr, 62. Daníček

Sestava 1.FC Slovácko:

1. poločas: Heča – Divíšek, Tkáč, Hofmann, Juroška – Hellebrand, Machalík, Šumulikoski, HavlíkKubala, Petr

2.poločas: Heča (60. Trmal) – Reinberk, Břečka, Šimko, Vasiljev – Rezek, Janošek, Daníček, Sadílek, Navrátil – Zajíc