Slovácko porazilo Znojmo 4:1

středa, 29. 6. 2016 18:45
znojmo290616.JPG

Slovácko v dalším přípravném zápase změřilo síly se Znojmem, které svěřenci trenéra Levého porazili 4:1.

Na úvodní branku utkání čekali diváci do 12. minuty, kdy se po rohovém kopu dostal míč ke Kerbrovi, který překonal gólmana Znojma – 0:1.

Vedení však Slovácku dlouho nevydrželo a již ve 14. minutě potrestal chybu obrany Stáňa, který prostřelil Daňka - 1:1.

Slovácko bylo v dalších minutách aktivnější a vytvořilo si několik příležitostí. Branka na 2:1 přišla ve 30. minutě, kdy míč po levé straně zatáhl Kerbr, který našel volného Matěje Biolka, který uklidil míč do sítě – 1:2.

Slovácko zakončilo první poločas kontrolováním hry a nejinak tomu bylo i v poločase druhém, kdy se v 54. minutě prosadil důrazný Zajíc, který zužitkoval přihrávku od Ťoka – 1:3.

Slovácko mělo i v dalších minutách utkání pod kontrolou a čtvrtou branku mohl přidat Tomáš Ťok, ale jeho tvrdou střelu gólman Znojma vytěsnil.

Slovácko dobře kombinovalo a drželo se na polovině Znojma, které hrozilo pouze z ojedinělých brejků. I když hned několik šancí Slovácka volalo po gólu, tak mezi střelce se zapsal již jen Jaroslav Diviš, který chladnokrevně zakončil samostatnou akci a stanovil tak konečný výsledek 4:1 pro Slovácko.

1.SC Znojmo Fotbal - 1.FC Slovácko 1:4 (1:2)
Branky 1.FCS: 12. Kerbr, 30. Biolek, 54, Zajíc, a 86. Diviš

Sestava 1.FC Slovácko:
1. poločas: Daněk – Šimko, Rada, Břečka, Chyla – Šumulikoski – Biolek, Havlík, Kalouda, Kerbr – Koné (27. Zajíc)
2. poločas: Daněk – Mareš, Hofmann (55. Šimko), Košút, Reinberk - Hlúpik, Daníček, Sadílek, Ťok, Diviš - Zajíc

neděle, 19. 11. 2017 14:26