Slovácko prohrálo na Bohemce 2:3

pondělí, 15.04.2019 16:41

Juniorka Slovácka prohrála v nadstavbové části Juniorské ligy na půdě Bohemians Praha 1905 2:3.

Slovácko šlo v zápase do vedení 1:0, když se prosadil Marek Janša, ale domácí tým dokázal do poločasu vyrovnat a ve druhé půli dvěma brankami během pěti minut Bohemians zvýšila vedení na 3:1.

Slovácko dokázalo v 74. minutě snížit po hlavičce Marka Janši, ale další branka již nepadla a Slovácko tak v Praze prohrálo 2:3.

Bohemians Praha 1905 - 1.FC Slovácko 3:2

Branky: 31. McKendry, 53. Ugwu, 58. F. Hašek – 8. a 74. Janša

Bohemians Praha 1905: Kouba – Farkaš, Václavík, Vondra, Rizvanov (76. Lehovec), Záviška (69. Ogiomade), Schumacher, McKendry (86. Musil), Nečas, Marhoon (46. Ugwu), F. Hašek.

1.FC Slovácko: Dzeminskyy – Olšanský, Jamný, Krejčí, Miklík, Umeh, Řehola, Rezek, Novotný (82. Zemánek), Krejčík (61. Žiška), Janša.