Slovácko prohrálo s FK Tosno 1:2

sobota, 10. 2. 2018 17:40

Slovácko v generálce před jarní částí ligy prohrálo s ruským týmem FK Tosno 1:2. V posledním zápase na herním soustředění v Turecku se střelecky prosadil Juroška.

I když Slovácko vstoupilo do zápasu aktivně, tak již v 10. minutě přišla vedoucí branka ruského týmu, když se po autovém vhazování dostal do zakončení volný Trujic, který poslal míč do sítě.

Slovácko po zbytek poločasu ovládalo hru, ale týmu chyběl lepší pohyb a naopak hráči Tosna byli nebezpeční v rychlých protiútocích. Podobný scénář měl i druhý poločas a v 55. minutě to bylo již 2:0. Slovácko mělo standardní situaci, ale namísto vyrovnání přišel rychlý brejk na jehož konci byl Melkadze.

Slovácko následně dobývalo branku soupeře a v 63. minutě přišlo snížení na 1:2, když po pěkné akci a kolmé přihrávce Sadílka zakončoval Juroška.

Slovácko mělo dvě šance na vyrovnání, ale přihrávka Filipa Kubaly pouze proletěla přes celé vápno a v poslední minutě Rezek vystihl přihrávku soupeře, nicméně jeho zakončení těsně minulo svůj cíl. Slovácko tak v generálce před startem jarní části soutěže podlehlo Tosnu 1:2.

FK Tosno - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)

Branky: 10. Trujic, 55. Melkadze - 63. Juroška

Sestava 1.FCS: Heča – Juroška, Břečka, Hofmann, Divíšek (46. Šimko) – Sadílek, Šumulikoski, Daníček (59. Machalík) – Havlík, Zajíc (72. Kubala), Petr (80. Rezek)