Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

úterý, 18.06.2019 18:58
slovan180619.JPG

Slovácko v prvním přípravném zápase remizovalo na půdě mistrovského Slovanu Bratislava 1:1.

Domácí Slovan vstoupil do utkání aktivně a měl častěji míč na svých kopačkách. Z územní převahy pramenily rovněž šance, kterým obrana Slovácka v čele s pozorným Daňkem úspěšně vzdorovala.

První branky v zápase se fanoušci na stadionu v Malackách dočkali ve 32. minutě a bylo to Slovácko, které šlo do vedení. Rezek našel Vasiljeva, který poslal míč do pokutového území, kde se hlavou prosadil Tomáš Zajíc – 0:1.

Do poločasu však dokázal domácí Slovan vyrovnat. První střelu dokázal Daněk ještě vyrazit, ale  na dorážku Rafaela Ratao již nedosáhl – 1:1

Ve druhém poločase byl průběh hry vyrovnaný a Slovácko dokázalo několikrát zahrozit. Nejprve se zajímavou střelou prezentoval Kalabiška, ale ta šla nakonec mimo tři tyče. O chvíli později svou techniku prezentoval Filip Vecheta, který následně poslal kolmici na Kalabišku, ale jeho střela byla sražená.

Slovácko tak v prvním zápase remizovalo na půdě slovenského mistra 1:1. Další přípravné utkání odehraje Slovácko v sobotu 22. července na stadionu ve Strání se slovenskou Skalicou (11:00 hod.)

ŠK SLOVAN BRATISLAVA – 1.FC SLOVÁCKO 1:1 (1:1)

Branky: 32. Zajíc – 42. Ratao

1. Poločas: Daněk – Reinberk, Kadlec, Krejčí, Juroška – Rezek, Havlík, Daníček, Vasiljev – Zajíc, Rondič

2. Poločas: Daněk – Šimko, Hofmann, Franič, Divíšek - Kalabiška, Tischler, Daníček (61. Havlík), Sadílek, Navrátil - Vecheta

neděle, 16.02.2020 05:46