Slovácko remizovalo s ČR U21 2:2

pátek, 2. 9. 2011 18:45

1.FC Slovácko si reprezentační přestávku zpestřilo utkáním s reprezentačním výběrem České republiky do 21 let, který se příští úterý utká v Uherském Hradišti s Arménií v kvalifikačním utkání o ME 2013.

V prvním poločase viděli diváci na stadionu v Uherském Hradišti vyrovnané utkání. Slovácko si vytvořilo několik zajímavých příležitostí, které však postrádaly přesnost, a tak udeřilo na druhé straně, když se ve 28. minutě prosadil Darida a poslal tak lvíčata do vedení.

V 50. minutě se ve středu hřiště uvolnil Milan Kerbr, který si nahrál míč s Ladislavem Volešákem, ale následné Kerbrovo zakončení těsně minulo tyč.

V 56. minutě se Slovácko dočkalo vyrovnání, když se ve vápně vyšplhal nejvýše Tomáš Košút, který se trefil přesně do šibenice, 1:1.

Slovácko otočilo vývoj utkání v 69. minutě. Rekish našel uličkou Milana Kerbra, který se tentokrát nemýlil, 2:1.

V 77. minutě bylo opět srovnáno. Jan Chramosta si naběhl na míč do šestnáctky a hlavičkou nedal Chvojkovi šanci, 2:2.

Ve zbytku zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale ani jeden z týmů se již prosadit nedokázal.

1.FC Slovácko – Česká republika U21 2:2 (0:1)