Slovácko remizovalo s Hapoelem 1:1

středa, 19. 7. 2017 20:02

Slovácko v předposledním přípravném zápase na herním soustředění ve Slovinsku remizovalo s ligovým izraelským týmem Hapoel Akko 1:1.

Po první bezbrankové půli se ve druhém poločase ujal vedení izraelský Hapoel Akko, ale v samotném závěru se podařilo Slovácku vyrovnat, když se prosadil Jakub Rezek.

Slovácko bylo v zápase aktivnějším mužstvem a vytvořilo si celou řadu brankových příležitostí, ale šance, Yu, Havlíka, či Sadílka zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase to byly hosté, kteří se po rohovém kopu dostali do vedení. Slovácko i nadále útočilo, ale na branku si hráči museli po řadě příležitostí počkat až v závěru, kdy se po centru Navrátila z pravé strany dostal k zakončení Hlavou Rezek, který vyrovnal na konečných 1:1

Hapoel Akko – 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

Branka 1.FCS: 90. Rezek

Sestava 1.FC Slovácko: Daněk – Juroška (58. Reinberk), Hofmann (46. Daníček), Šimko, Prajza (58. Divíšek) – Hellebrand (58. Havlík), Šumulikoski, Sadílek (58. Machalík), Vasiljev (58. Navrátil), Yu (58. Kubala), Ťok (58. Rezek)