Slovácko remizovalo s Plovdivem 1:1

sobota, 28. 1. 2017 15:22

Slovácko má za sebou první utkání na herním soustředění v Turecku, ve kterém remizovalo s pátým týmem bulharské ligy Lokomotivem Plovdiv 1:1.

Slovácko bylo v prvním poločase o něco lepší na míči a v 18. minutě šlo do vedení, když se po rychlém přechodu prosadil Francis Koné, kterému přihrával Benjamin Tetteh.

Ve druhém poločase byli zase o něco aktivnější hráči Plovdivu a vyrovnání přišlo po hodině hry, když se hosté v 63. minutě prosadili po standardní situaci.

Ani jeden tým je již ve zbytku utkání nedokázal střelecky prosadit, a tak v prvním zápase na herním soustředění v Turecku Slovácko remizovalo 1:1.

Další přípravné utkání je na programu ve středu 1. února, kdy se Slovácko utká s ukrajinským týmem FC Zorya Luhansk.

Lokomotiv Plovdiv – 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)

Branka: 18. Koné

Sestava Slovácka: DaněkReinberk, Hofmann, Břečka, Civič (73. Rezek) – Daníček, Rada (46. Šumulikoski), Havlík (75. Ťok) – Navrátil (63. Biolek), Kone (46. Kubala), Tetteh (63. Šimko)