Slovácko si na úvod soustředění zastřílelo

úterý, 14. 1. 2020 17:58

Slovácko na úvod chorvatského soustředění zvítězilo nad třetiligovým slovinským týmem NK Brinje Grosuple 6:1.

Slovácko bylo po celou dobu utkání lepším týmem, ale v prvním poločase se dokázalo prosadit pouze jednou, když se v 10. minutě prosadil Jan Kliment, který proměnil pokutový kop.

Gólový příděl následoval začátkem poločasu druhého. Nejprve dokázalo Grosuplje ve 47. minutě vyrovnat, ale následovala smršť tří branek během šesti minut a Slovácko díky trefám Vechety, Kohúta a Šimka rázem vedlo 4:1.

I když od 70. minuty dohrávalo Slovácko bez vyloučeného Vlastimila Daníčka, tak dokázalo přidat další dvě branky, když se dvakrát prosadil Pavel Dvořák, který uzavřel skóre utkání na konečných 6:1.

Slovácko hned zítra čeká další utkání s HNK Rijeka, tedy třetím týmem chorvatské ligy.

NK Brinje Grosuplje - 1.FC SLOVÁCKO 1:6 (0:1)

Góly: 10. Kliment (p), 50. Vecheta, 53. Kohút, 56. Šimko, 80. a 90. Dvořák

Sestava 1.FCS: Porcal (45. Nemrava) – Juroška (60- Reinberk), Koita, Dijinari (45. Holiš), Šimko (60. Divíšek) – Sadílek (45. Daníček), Mareček (60. Havlík), Kohút (60. Dvořák) – Vasiljev (60. Navrátil), Kliment (45. Vecheta), Kalabiška (60. Petržela)

neděle, 12. 1. 2020 19:29