Slovácko si potíže se sestavou nepřipouští

pondělí, 03.05.2010 20:04
Slovácko si potíže se sestavou nepřipouští
soukup1.jpg
Slovácko má za sebou první zápas pravdy, ve kterém doma dokázalo porazit Mladou Boleslav, přestože v prvním poločase čelilo několika vyloženým šancím Středočechů. I proto je hodnocení trenéra Miroslava Soukupa trochu rozporuplné. Přesto v něm převládá spokojenost. „S výsledkem jsem absolutně spokojen. Vítězství nás nechalo ve hře o záchranu. V případě porážky si troufnu říci, že naše situace by byla hodně kritická, čímž nechci říci, že beznadějná. Herně bych to rozdělil na tři etapy. Prvních dvacet, pětadvacet minut bylo navázáním na špatnou hru na Kladně.

Závěr prvního poločasu už naznačoval zlepšení hry. Po přestávce už měla hra určité parametry toho, jak by měla hra vypadat v domácích podmínkách. Byly tam šance, zakončení, vůle jít do koncovky a vyhrát zápas. Nakonec nás to s notnou dávkou štěstí k tomu vítězství dostalo.“ Teď je však před Slováckem zcela jiný soupeř. Sparta dokázala uhrát v zápase jara na Bazalech bod a ten byl určitě pro ni psychickým povzbuzením do závěrečných bojů o titul.

„Sparta je silná. Je na ni vidět, že jaro se jí povedlo. Dokáží získávat body i v těžkých zápasech. Nemusíme si nic nalhávat. Sparta je jednoznačným favoritem. Potvrdila to remízou i předváděnou hrou na Baníku. Tím nechci říci, že zní máme strach, ale Sparta v těchto chvílích má vysokou formu a určitě bude chtít přes nás snadno přejít tak, aby zůstala dál na prvním místě. Určitý respekt z ní samozřejmě máme, ale není to strach. Chceme tam bojovat alespoň o vytoužený bod, který by byl velkým plusem,“ vyslovuje tajné přání trenér 1.FC Slovácko, který však určitě nejede na Letnou jen s obrannou taktikou.

„To na Letné ani nejde. Kdybychom tak přemýšleli, tak bychom to určitě neuhráli a z něčeho ten gól jistě dostali. Samozřejmě je otázkou jak se budeme prezentovat a k čemu nás Sparta pustí. Může to dopadnout i tak, že Sparta nás bude tlačit a my se nebudeme dostávat do hry. Ale určitě tam nejedeme s tím, že budeme stát vzadu a odkopávat míče. Budeme se snažit hrát fotbal a snažit se vyvarovat individuálních chyb v obraně. Budeme se snažit hrát co nejdál od naší branky, tak abychom měli šanci dostat se do nějakého brejku, zakončení,“ naznačuje Soukup taktiku, se kterou na Letné bude chtít otupit rozjeté soukolí letenského stroje. Přestože Soukup nebudeme mít pro karetní tresty k dispozici řadu hráčů, potíže se složením mužstva si nepřipouští.

„Nemáme potíže se sestavou. Máme pořád sedmnáct hráčů, kteří s námi odjedou. A to co kvůli kartám hrát nemohou, tak prostě nepojedou a budou připraveni na Příbram. Kádr má ale dvaadvacet hráčů, proto nemůžeme mít problém postavit jedenáct kvalitních hráčů, kteří odehrají dobrý zápas se Spartou,“ nepřipouští si oslabení mužstva před zápasem se Spartou trenér 1.FC Slovácko Miroslav Soukup

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 19:41
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Dres replika NIKE bílý

Dres replika NIKE bílý
490 a 590 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Vlastimil Daníček po Karviné včera, 17:00
VIDEO: Vlastimil Daníček po Karviné

VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou středa, 03.06.2020 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 středa, 03.06.2020 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou středa, 03.06.2020 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace