Slovácko si se Záhorovicemi zastřílelo

úterý, 27.05.2014 20:26

1.FC Slovácko sehrálo v úterý odpoledne exhibičně-přípravné utkání s týmem TJ Rozvoj Záhorovice, který si utkání proti prvoligovému celku vysoutěžil v projektu Kopeme za fotbal.

Slovácko se proti houževnatému soupeři na rozměrově menším hřišti pomalu rozjíždělo a první branku Ondřejka nasměroval za záda záhorovického golmana v desáté minutě. Do poločasu ještě hráči Slovácka přidali šest zásahů a přenechali soupeře druhé skupině v celkovém skóre 7:0.

V druhém poločase vše nasvědčovalo, že bude gólové představení pokračovat, ale za stavu 13:0 byl jeden za záhorovických hráčů faulován ve vápně a místní Rozvoj získal výhodu pokutového kopu. Ten zahrával domácí gólman a nedal slováckému Fryštákovi šanci. Domácím se následně podařilo dát i druhý gól, když špatnou rozehrávku potrestali přesným zásahem k levé tyčce. Slovácko následně ještě přidalo dva zásahy a upravilo celkový výsledek na 15:2.

TJ Rozvoj Záhorovice – 1.FC Slovácko    2:15