Slovácko v generálce porazilo NK Maribor

pátek, 10. 2. 2017 18:56

Vítěznou generálku mají za sebou hráči Slovácka, kteří dnes na soustředění v Turecku porazili slovinského mistra NK Maribor 1:0. Vítěznou branku vsítil Eldar Civič.

Milan Heča v úvodu utkání zlikvidoval dvě šance Mariboru, aby následně Vlastimil Daníček vyzkoušel pozornost gólmana Obradoviče a o chvíli později skončil míč na brankové konstrukci.

Ve 30. minutě šlo Slovácko do vedení, když se ze střední vzdálenosti dostal k zakončení Eldar Civič, jehož pumelenice zaplavala a skončila za zády bezmocného gólmana Mariboru.

I v následujících minutách se hrál z obou stran aktivní kombinační fotbal, který přinesl několik šancí na obou stranách, ale další branky již i díky oběma gólmanům nepadly.

Slovácko tak v generálce na ligu zdolalo slovinského mistra 1:0.

NK Maribor – 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)

Branka: 30. Civič

1.FC Slovácko: HečaReinberk, Rada, Břečka (46. Hofmann), Civič – Daníček, Šumulikoski, HavlíkNavrátil (46. Biolek), Zajíc (46. Šimko), Tetteh

NK Maribor: Obradović – Palčič, Šuler, Defendi, Viler, Kabha, Pihler, Bohar, Vršič, Tavares, Novaković

sobota, 20. 1. 2018 15:24

Slovácko porazilo Vítkovice 4:0 sobota, 20. 1. 2018 12:48
Slovácko porazilo Vítkovice 4:0