Slovácko remizovalo s Trenčínem 1:1

sobota, 6. 7. 2019 12:51

Slovácko v generálce před startem ligové soutěže remizovalo s Trenčínem 1:1. Slovácko otevřelo skóre utkání na konci prvního poločasu, kdy se prosadil Dvořák. Hosté z Trenčína vyrovnávali na konečných 1:1 brankou z 80. minuty, kdy se prosadil Roguljič.

První šanci utkání si vytvořili hosté z Trenčína, ale gólman Trmal byl připravený a pokus Bukariho zneškodnil.

Na druhé straně Daníček našel kolmicí za obranou Trenčína Petrželu, který si navedl míč na střelu a slovenský brankář musel jeho pokus zkrotit nadvakrát do rukavic.

První desetiminutovku uzavřela šance Trenčína. Depetris se dostal k zakončení v pokutovém území, jeho střelu ale vyrazil Trmal. Následně se míč odrazil k Roguljičovi, který se s ním snažil přejít přes několik protihráčů, aby jej znovu vrátil Depetrisovi, který ani napodruhé Trmala nepřekonal.

V závěru prvního poločasu se do dvou zajímavých šancí dostal Milan Petržela. Nejprve jeho střela jen těsně minula tyč a o chvíli později šel dokonce sám na gólmana, kterému udělal kličku, ale po zásahu gólmanem již nestačil míč doběhnout.

Diváci se branky přeci jen dočkali a to v samotném závěru prvního poločasu. Sražená střela Milana Petržely se dostala k Dvořákovi, který ve skluzu překonal hostujícího gólmana.

I začátek druhého poločasu přinesl pro Slovácko dvě zajímavé šance a opět u nich nechyběl agilní Petržela. V první šanci Petrželovi chyběl krok k zakončení a ve druhém případě nedokázal Petržela hostujícího gólmana překonat.

Skóre se neměnilo ani po kombinaci Jurošky a Vasiljeva. Druhý jmenovaný přihrával na hranici vápna na Dvořáka, který ještě přenechal míč Reinberkovi, který vystřelil k tyči a Šemrinec se musel  natahovat, aby balon vyrazil.

Trenčín se nakonec dočkal vyrovnání v 80. minutě, když dostal míč za obranu Roguljič, který přesnou střelou pod břevno překonal Matouše Trmala.

1.FC SLOVÁCKO – AS TRENČÍN 1:1 (1:0)

Branky: 45. Dvořák – 80. Roguljič

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann, ReinberkPetržela (60. Sadílek), Havlík, Daníček, Navrátil (71. Vasiljev) – Kalabiška (75. Rezek), Dvořák

neděle, 13. 10. 2019 19:31