Slovácko v generálce zdolalo Avangard 2:0

sobota, 2. 2. 2019 15:20

Slovácko na herním soustředění v Turecku zdolalo v generálce před startem jarní části ligy ruský Avangard Kursk 2:0. Za Slovácko se trefil Kalabiška a Rezek.

Slovácko mělo po celou dobu utkání hru ve své režii a zaslouženě zvítězilo. První branka utkání přišla ve čtrnácté minutě, kdy se výbornou přihrávkou prezentoval Dominik Janošek, který našel Navrátila a Jan Kalabiška otevřel účet utkání.

Slovácko i v dalších minutách drželo míč na svých kopačkách a vytvořilo si několik šancí, které však zůstaly nevyužity. Druhá branka utkání přišla až ve druhém poločase. V 64. minutě se do míče opřel Jakub Rezek, který svou ránou vymetl šibenici v brance Avangardu.

Slovácko tak uzavřelo herní soustředění v Turecku vítězstvím 2:0. Příští sobotu odstartuje jarní část soutěže utkáním 20. ligového kola na půdě Zlína.

1.FC SLOVÁCKO  - FC Avangard Kursk 2:0 (1:0)

Branky: 14. Kalabiška, 64. Rezek

Sestava 1.FCS: Trmal – Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk), Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek), Diviš, (62. Kubala), Kalabiška