Slovácko v přípravě podlehlo Senici

pátek, 11. 11. 2011 17:45

1.FC Slovácko si reprezentační přestávku zpestřilo přípravným duelem s šestým celkem slovenské Corgoň ligy, kterému podlehlo 1:3.

Slovácko, které nastoupilo k zápasu bez několika opor, mělo v úvodním poločase více ze hry, dlouhodobě drželo míč na polovině Senice, dlouho se ale nedokázalo prosadit. Herní převaha, ani hokejový zámek, kterým na dlouhé chvíle přikovalo slovenský tým k jeho šestnáctce ke gólu nevedly, přestože se domácí do šancí dostávali a Volešák nebo Fujerik měli na kopačkách nebo hlavě první gól zápasu. A když už se Fujerikovi podařilo hlavou míč do branky usměrnit, byl proti pomezní rozhodčí, mávající ofsajd. Slovácko se ale nakonec prosadit dokázalo, když pěknou kombinační akci ze 42. minuty zakončoval Volešák. Jenže hosté se ještě v závěru nadechli k náporu a prakticky s poločasovým hvizdem srovnali střelou od tyče na 1:1.

Po přestávce vyběhly oba týmy v pozměněných sestavách, bohužel ač mělo Slovácko první větší šanci zápasu Lukášem, hostující tým měl po celou druhou půli navrch a také to dokázal brankově vyjádřit. Po kombinační akci v 58. minutě otočil skóre Križko a brankový účet uzavřel parádní trefou z přímého kopu v 76. minutě utkání Ďurica.

1. FC Slovácko – FK Senica 1:3 (1:1)
góly: 42. Volešák – 45. Diarrassouba, 58. Križko, 76. Ďurica

sestava Slovácko: Heča (46. Chvojka) - Reinberk, Perůtka, Kordula(46. Kubáň), Mezlík - Fujerik (46. Hlúpik), Valenta (46. Trávník), Volešák (46. Poliaček), Daníček (46. Jeleček), Pavelka (46. Kerbr) - Ondřejka (46. Lukáš)
sestava Senice: Kamesch (46. Šulla) – Diviš, Gorosito, Gajdošík (46. Šíma), Leal – Križko, Strnad (46. Kóňa) – Hošek, Valenta, Bolinha (46. Ďurica) – Diarrassouba (46. Kalabiška)