Slovácko v přípravě poprvé padlo

středa, 3. 7. 2019 19:50
SENICE030719.JPG

Slovácko v přípravném zápase prohrálo se slovenskou Senicí 1:2. Slovácko sice po prvním poločase vedlo 1:0, ale ve druhé půli dvakrát inkasovalo a poprvé v přípravě prohrálo.

Slovácko vstoupilo do zápasu aktivně a již v 5. minutě šlo do vedení, když Tomáš Zajíc našel Sadílka, který vystřelil a míč se od brankové konstrukce odrazil do sítě.

I v dalších minutách Slovácko kontrolovalo hru a první půlhodina byla v jeho režii.

S přibývajícím časem se herní projev na hřišti začal vyrovnávat a v samotném závěru mohla Senica vyrovnat, ale po špatně vyřešené finální fázi se šlo do kabin za stav 1:0 pro Slovácko.

Do druhého poločasu vstoupila naopak lépe Senica, která v 52. minutě vyrovnala střelou z poza šestnáctky a na hřišti působila v dalších minutách aktivnějším dojmem.

V 63. minutě mohlo však Slovácko znovu převážit výsledek na svou stranu, když se po kombinační akci dostal k zakončení Navrátil, ale jeho střela šla těsně vedle pravé tyče.

Když už to vypadalo, že Slovácko znovu převezme otěže do svých rukou, tak přišla rychlá kombinační akce Senice, která skončila vedoucí brankou slovenského týmu.

V závěru utkání bylo k vidění několik brejkových šancích na obou stranách, ale další branky se již diváci nedočkali, i když v poslední minutě centroval z pravé strany Petržela, ale míč nikdo z dobíhajících hráčů nedokázal umístit mezi tři tyče.

FC SENICA – 1.FC SLOVÁCKO 2:1 (0:1)

Branka: 5. Sadílek

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Porcal – Rainberk (46. Juroška), Hofmann (46. Franič), Šimko (46. Krejčí), Divíšek – Rezek, Havlík (61. Hellebrand), Sadílek (46. Daníček), Vasiljev – Dvořák (46. Kalabiška), Zajíc (61. Petržela)

čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02